Jump to content

Mazda 3 te ön höporlör

twistr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar  benim  mazda 3 ün orjinal hopörlörlerini  değiştirmeyi  düşünüyorum    böyle bi işlem yapan varmı  kaç  cm  olduğunu da bilmiyorum  önerebileceğiniz  bi  marka ... yardımmm...

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Forum içindeki yardımseverliği yorumlamak için sizin sorunuza cevap verilmemesini baz almadan önce genel olarak forumu bir gözden geçirmenizi isterdim açıkçası.

Herkes elinden geldiğince, bilgisi -tecrübesi yettiğince birşeyler yazıyor hiç bir karşılık beklemeden. Sonra sizin gibi biri gelip bu yargılamayı yapınca da ister istemez insanın canı sıkılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forum içindeki yardımseverliği yorumlamak için sizin sorunuza cevap verilmemesini baz almadan önce genel olarak forumu bir gözden geçirmenizi isterdim açıkçası.

Herkes elinden geldiğince, bilgisi -tecrübesi yettiğince birşeyler yazıyor hiç bir karşılık beklemeden. Sonra sizin gibi biri gelip bu yargılamayı yapınca da ister istemez insanın canı sıkılıyor.

katiliyorum,alayli ve kucumseyici yaklasimlar hic hos degil.bu forumu incelediginizde,diger forumlara benzemedigini goreceksiniz.saygilarimla....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne yardım  sever  bi  ortam

Mesajlarınıza "Fikrim yok" yazılmasını mı istersiniz yoksa bilgisi olanların yorumlamasını mı ? Emin olun bu konuda bilgisi olan biri konuyu okusa bir yorum yapardı.

Benim bildiğim bu konuda birtek İrfan birşeyler yaptı ki o da 3 sene önce idi. Resimleri  yok ama konuyu görürse belki duruyorsa birkaç fotoğraf ekleyebilir, fikir verebilir ;

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,3757.msg53044.html#msg53044

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...