umutcan

323 Practica için bilgi istiyorum

Selamlar

323 Practica almak istiyorum. Bir araç buldum hatta bugün (04.07.2010) aracı görmeye gideceğim deneyimi olan arkadaşlardan fikirler almak istiyorum.

Kullananlar yardımcı olurlarsa çok memnun olurum. Parça, usta, kullanım, konfor, mod. seçenekleri vs. nasıldır. 

Sanırım Practica'lar Familia serisinin 3 kapılı seçeneği gibi, lütfen beni doğrulayın :)

Saygılar

Umut Can ÖKSÜZ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burdaki herkez mazda için referans olucaktır zaten ancak standart araç alırken oldugu gibi motor şanzuman debriyaj 3lüsüne iyice bir bakın derim kalkışı yokuşta kavraması hızlanması gibi, kaporta zaten göz kararı belli olur, benm karşılaştıgım mazdalardaki en can sıkıcı problem ateşleme oluyor buji bobini özelliğini yitirip normalden daha düzensiz ve cırlama gibi sesler yapabiliyor araç çalışırken eğilip ses var mı diye dinleyin tabi kualgınızı diger taraflarda da gezdirin sürtünme sesi yada farklı seslere karşı motor ısındıktan sonra rolantide 1 dk kadar bekletip devir saatine bakın devirde düşme yada yükselme yapıyor mu diye, direksiyon hakimiyeti sapma yol tutuş miktarına da mutlaka 1 rot balansıcda kontrol ettirin

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar, hakkınızda hayırlısı olsun diyelim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim practicayı verebilirim size,forumda meymenetsiz diye aratın çıkar karşınıza...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim practicayı verebilirim size,forumda meymenetsiz diye aratın çıkar karşınıza...

teklif için teşekkür ederim rica etsem detayları özel mesaj yolu ile konuşalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.