Jump to content

87-1992 arası mazda 626 lar hakkında bilgi?

alexoss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar ben 87-92 model mazda 626 hakkında bilgi almak istiyorum.bu modellerin türkiyede injeksiyonlu olanı varmı.hepsi karbüratörlümü yoksa 2.0i de varmı?ve temizi alınabilirmi.benim bildiğim kadarıyla bu arabaların sadece 1.6 ve 2.0 karbüratörlüsü geldi.başka modeller varmı ülkemizde.bilen arkadaş varsa bu modeller hakkında bilgisini almak isterim?sizce nasıl bir araç ve man tıklı bir tercihmi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

1992 mazdalar 1991 mazdalardan farklıdır kasa ve motor olarak 1992 ler enjeksiyonlu ve balıina kasa geçer1,6 olanını görmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok temizleri 7-8 milyar gibi fiyatlarda eğer düzgün kullanılırsa 400bin km kadar motor rektefe istemez yol tutuşu ve konfor çoğu sıfır araçdan farksızdır tek kötü yanı çok yakar ortalama bi şahin kadar yakar temiz bir motor şehir içinde 100 km de 11-12 litre, şehirlerarası 7-8 litre lpg yakar klimalı modelini alırsan binilebilecek bir arabadır taş gibidir ama işte 20 senelik araç ufak tefek problemleri olur dert etmem dersen bu fiyata alabileceğin daha iyi daha özellikli bir araba yok türkiyede iki motor seçenekli olarak satıldı 1.6 ve 2.0 karburatörlü 8valf 4 silindir

iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...