Sign in to follow this  
Followers 0
opasno

Kapı Otomatiği Arızası 90-94 323

ya bugun kapının otomatıgı her kapıyı kıtlıo fakat sag ondekı kapı kendını kıtlemıodu... bende actım baktım motordan yukarı dogru gıden demır kıtleme yerıne gıden ufak bı L seklındekı demır kırılmıs  ve motor kendını oynatıo fakat o yukarı kıtlemeye gıden tel kırıldıgından bosta bunu yerınden cıkartabılırmıyız kapının ondekı kolunuda sokmemız gerekıo sanırım onuda sokersek onu toplamamız mumkunmu o parcayı tek bulabılırmıyım yoksa komple cıkmacılaramı bakcaz nasıl olur bır bılenden yardım alabılırmıyımmm sımdıden cok tskler ....  :kafa::( :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

hurdacılarda komple olarak bulabilirsin. parçalayıp vermesi için ya parçanın tamamına yakın bir para ödemen lazım yada adamın iyi tarafına gelmen lazım. kırılan metal çubuksa uydurmasyon yapabilirsin. metali söküp takma meselesi çok zor değil ama metallerin girdiği yere ulaşmak zor. ben yanlışlıkla yerinden çıkartmıştım takana kadar yarım saat uğraştım sanırım.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.