323-Black

Oto Ses Sistemi Seç Beğen Ayır

Ürünlerin hepsi mart 2010 da alınmıştır,kutusu yoktur.Hepsi çok az kullanıldı ve çok temizdir...Nete fazla giremiyorum cepten ulaşabilirsiniz 0542 205 32 55.Ürünlerin ayrıntılı özelliklerine internetten ulaşabilirsiniz...Araç üzerinden sökülmüşlerdir.

Harward Hr ODL 430 cd çalar/tv/dvd/aux : 200 TL (garantili)          SATILDI

Xetec v350-6 amfi : 150 TL (garanti belgesi var)                                SATILDI

Sierra Hurriance SA 5050 amfi : 130 TL

Hertz DCX 690 Oval Kolon : 70 TL    SATILDI

Hertz ESK 165 mid : 120 TL

2 Takım Kicker DS650.2 Mid : tek takım fiyatı 70 TL

Hertz ES300 woofer+kabin : 150 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Artik yetersiz gelmeye basladi :)daha iyi biseyler lazim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hatırlıyorum pioneer teyp jbl bass muhabbeti etmiştik forumdaki konulardan birinde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teybi kenwood alacam,ama diger urunlerde yine hertz ve kickerin daha profesyonel serilerini alacam.diger markalari almayi dusunmuyorum simdilik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

asiri sicaktan dolayi amfiler kesme yapmaya basladi,10 dk calip 10.dk kesiyor sesi :) bende guzel bir cozum buldum ve arka koltugu yatirdim.simdiye hayal ettigim sesi aldim sonunda  :tey: :tey: :egy: :egy: :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bem woofer ın hafa deliğinin önüne koyuyordum bi de küçük fan yetiyordu pc kasa fanı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Altina notebook sogutucusu monte et :)

hp den başka netbook veya laptop yokmu elinde yaw  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Packard bell olabilir aslinda,bi ara bulusup detayli konusalim olmazsa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içimi gıcıklıyor bunlar... benim alacak meselesi 2 gün ertelendi, vaneo nun satılma olayıda o zaman belli olacak... hayırlısı... Laptop arayışları devammı? 3-4 tane gelmiş...

laptop,cep tel farketmez  :D ne varsa modellerini pmde atın değerlendirelim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende çengelliyim :D ürünlere bir göz atiyim duruma göre buluşup konuşuruz arkadaşım

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.