Jump to content

Mazda 3 D

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Japon üreticilerin dizel motorlu otomobiller konusunda biraz geriden geldiği bir gerçek. Yurtdışında ürün gamında 260 HP’lik Mazda3 MPS olsa da satış anlamında dizel motorlu Ford Focus, Peugeot 307 ve Opel Astra gibi otomobillerin gerisinde kalan Mazda3, 2007 İlkbaharı’nda Avrupa’da satışa sunulması beklenenen dizel motorlu seçenekle yeni bir ivme kazanabilir. 143 HP gücünde olacak dizel motorlu Mazda3 D Sport’un maksimum hızının 215 km/s civarında olması bekleniyor.

Kaynak :  http://arabam.ekolay.net/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=279857

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar ortalık karısacak gibi, son aldıgımız duyumlara göre mazda nın dizelleri yavas yavas yurda girecek gibi_hadi hayırlısı ;)

__bu sebeple yakında mazda3 ve mazda6 nın dizellerinin geldigini duyarsak sasırmayalım_ilk etapta 6ların dizeli galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi şehir içi için kesinlikle lazım bence 1.3 dizel küçük araba yada motor almak lazım istanbulda biyerden biyere gidilmiyo artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Japon üreticilerin dizel motorlu otomobiller konusunda biraz geriden geldiği bir gerçek. Yurtdışında ürün gamında 260 HP’lik Mazda3 MPS olsa da satış anlamında dizel motorlu Ford Focus, Peugeot 307 ve Opel Astra gibi otomobillerin gerisinde kalan Mazda3, 2007 İlkbaharı’nda Avrupa’da satışa sunulması beklenenen dizel motorlu seçenekle yeni bir ivme kazanabilir. 143 HP gücünde olacak dizel motorlu Mazda3 D Sport’un maksimum hızının 215 km/s civarında olması bekleniyor.

Kaynak :   http://arabam.ekolay.net/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=279857

ben inanmıorum 2007 de dizel gelecegine buraya 8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

2007 de gelecek yeni araçlar listesinde mazda yok ben bakmıştım

valla listede olsada inanmam mermer faktörü malum 8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Haberde avrupaya gelecek diyor TR ye gelme ihtimali var sadece.

bizim ufak bi kısmımız avrupa da oldugundan gelme ihtimalide cok ufak ;D ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...