Jump to content

2010+ Mazda3 Manuel için Pedal Seti

osendur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar pedal seti takımı almak istiyorum da bana yardımcı olabilecek varmı kaliteli tercihen krom bişieyler istiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• S.Halilduru

5

• osendur

4

• honuuu

10

• Gkhn.mzd

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Orjinal aksesuarları aşağıdaki şekilde, ben taktırdım hoş duruyor. Tabi fiyatı biraz yüksek ama çizilme yapmıyor.

[smg id=4040]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal aksesuarları aşağıdaki şekilde, ben taktırdım hoş duruyor. Tabi fiyatı biraz yüksek ama çizilme yapmıyor.

[smg id=4040]

Ne kadara taktırdın acaba?Ayak dayamayıda aldın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam sende yanlış anlama ama sorun para vermekte değil sorun beğenememkte mazzdanın orjinal pedal setini beğenmediğimiz için arayış içerisindeyiz  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

[smg id=4040]

savaşhan abi bende alcam pedal seti ama bu linktekindenmi yoksa sizin verdiğiniz linktekinin aynısı mı ? benim verdiğim linktekindense almayacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada bu sayfa benim browser da yanlara doğru uzuyor nedense... bazen cep telefonundan girdiğimde de bazı sayfalar böyle görünüyordu benim tel de var herhalde bi problem diyordum ama bilgisayarda  da aynı şeyle karşılaştım şimdi. Siz de sayfa normal mi açılıyor yoksa yanlara doğru uzamış mı ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi siz paylaşınca hatırladım, görmüştüm bu arkadaşın verdiği ilanı. arkadaşın verdiği ilanı baltalamayayım diye yazmamıştım altına ama öncelikle verdiği fiyat benim paylaştıklarıma göre bariz fazla, birinci linkteki 95 TL ikinci linkteki 75 TL'ye geliyor kargo dahil. Bir diğer olumsuzlukta pedalların üzerinde mazda 3 değil de mazda speed yazıyor olması... Ama yine de hatırlattığınız için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

savaşhan abi bende alcam pedal seti ama bu linktekindenmi yoksa sizin verdiğiniz linktekinin aynısı mı ? benim verdiğim linktekindense almayacağım

senin linki göremedim, düzenleme yapılmış yazında.

benimkiler orjinal ama verdiğim linkteki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...