Jump to content

Bu kadarına da pes !

ilker54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cumartesi günü bir yere misafirliğe gitmiştik,arabayı; sağ tarafı sokak kısmında kalacak şekilde kaldırıma park etmiştim,2saat falan oturup çıktığımda sağ aynanın kırılıp sarktığını, sağ kapılarda da çizik ve çökük olduğunu farkettim.Allah bilir hangi gerizekalı bunu becerebildi, 2arabanın daha yanyana geçebileceği sokakta gelip de nasıl çarpabildi halâ anlamış değilim... :(

Araba şimdi serviste.Aynanın kasası da kırıldığı için komple değişecek 350 lira ! Hay  ben bu japonların ... ! Kapılarda da düzeltme ve boya yapılacakmış.Kesin bir fiyat söylemediler henüz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolun.. Normalde hep garajda duruyor,bir tek böyle misafirliklerde mecburiyetten sokakta duruyor. Onda da vurdular . ''Wukill'' başka bir kaportacı da tahminen öyle dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Evet mazda parçaları pahalı ama bozulmuyorki :)  O ayna muhtemelen orjinaldir ve senelerce çalışır :)  Umarım birdaha böyle bir olay başına gelmez dostum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen ay istanbulda kaldırım tarafındaki aynam kırıldı.hangi davar yaptıysa.

ayna fiyatı çok yüksekmiş. parçatreni.com da (yerleri Taksim de) çok daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tanesi 120 lira.

http://www.parcatreni.com/index.php?p=show&pid=38929&k_id=5426&kn=Kaporta

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun.

ucuz parçalar kalite bakımından düşüktür ama. eğer münkün ise orjinal takmaya çalışın.

umarım kimsenin başına bu tür bir olay gelmez

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok geçmiş olsun.benim de ön sol tampona sürtmüş salağın biri.sen gözünden sakın elalemin oğlu veya kızı gelsin sürtsün.olacak iş değil.herşeyde vardır bi hayır deyip es geçiyoruz ne yapayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşım geçmiş olsun.Aynı sorun bende de var.Dış dikiz aynasını götürmüş biri.Bi kaç çıkmacıya bakabildim ama bulamadım.Ankarada'yım eğer bulabildiğin bi yer varsa yazarsan sevinirim.

Bide bi çoğu Mazda parçası pahalı diyor.Bence Opel'e göre,honda ya 'yada Mıtsubushı'ye göre çok ta pahalı değil.Arkadaşımda 1998 Opel Vectra var(Uzay kasa dediklerinden).13500tl ye aldı,Yaklaşık 3500tl de masraf etti ufak tefeğine,farına radyatörüne,klimasına,silindir kapağına falan.Bizim Mazda ları kötüleyenler bu arabaları hiç görmüyormu ben çok merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ,benimde sürücü kapısına 2 ufak  hasar vermişler ,biri otoparkta yanda duran aracın kapısını zaptedemeyen bir dengesizin yüzünden olmuş o bellide diğerini çözemedim ,ayna ebay'de vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Coriolis

dert anlatma kısmı olmuş bura :)

benim aracın da kaputunu açmaya çalışmışlar tornavidayla...

bir de geçen ay biri gözgöre göre gelip sol çamurluğa geçirdi deli gibi korna çalıp bağırdığım halde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dert anlatma kısmı olmuş bura :)

benim aracın da kaputunu açmaya çalışmışlar tornavidayla...

bir de geçen ay biri gözgöre göre gelip sol çamurluğa geçirdi deli gibi korna çalıp bağırdığım halde...

Geçmiş olsun, kaputu açıp yedek parça mı alacaklarmış ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...