Guest gardian

Distribütör arıyorum

herkese selam arkadaşlar benim arabam mazda 1990 323 hb.arabamın motoru 4 nokta enjeksiyonludur ve distiribütörü yandı bana acil distiribitör lazım.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet aga modül yanmış ben ismini unutmuştum bulabilirmiyiz acaba komple çok pahalı sadece modül lazımdı bana.bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir parça ararken motor kodunu yazarsanız daha iyi olur malum aracınızın motoru farklı ve motorun üstünde B6F gibi bir kod olması gerek (B6F sıradan 323 karbüratörlü motor kodu)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla bilmiyorumki lantisin midir.kimsede anlamıyor ki.bi modül yüzünden arabam 6 haftadır yatıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir motor kaputunun resmini çekip ekleyebilir misiniz, hem ben merakımı gideririm hemde sizin parçacılara motor tanımını yapmanız kolay olur ?

engine.jpg

bu şekilde mi aracınızın motoru ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1994 model 323 üm hiç sorun çıkarmadı, mükemmel çalışıyor, normal servislerini ve bakımını yaptırınca.

Bununla birlikte distribütör modülü bozuldu ve beni iki kere yolda bıraktı. Sanırım o parçada üretim hatası var.

O da olmasa 160.000 km/ 17 yılda sıfır problem diyebilecektim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef onları kimse bulamadı bulamazda, ben elektrik bandı dolayıp kolu taktım hatta kollardan biri sallanıp düşmüştü de yeni kol yaptım, elektrik bandını dola bi miktar göz kararı sonra kolu tak uzun süre idare eder işçiliğinize bağlı olarak

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.