Jump to content

Distribütör arıyorum

Guest gardian

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese selam arkadaşlar benim arabam mazda 1990 323 hb.arabamın motoru 4 nokta enjeksiyonludur ve distiribütörü yandı bana acil distiribitör lazım.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet aga modül yanmış ben ismini unutmuştum bulabilirmiyiz acaba komple çok pahalı sadece modül lazımdı bana.bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir parça ararken motor kodunu yazarsanız daha iyi olur malum aracınızın motoru farklı ve motorun üstünde B6F gibi bir kod olması gerek (B6F sıradan 323 karbüratörlü motor kodu)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir motor kaputunun resmini çekip ekleyebilir misiniz, hem ben merakımı gideririm hemde sizin parçacılara motor tanımını yapmanız kolay olur ?

engine.jpg

bu şekilde mi aracınızın motoru ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1994 model 323 üm hiç sorun çıkarmadı, mükemmel çalışıyor, normal servislerini ve bakımını yaptırınca.

Bununla birlikte distribütör modülü bozuldu ve beni iki kere yolda bıraktı. Sanırım o parçada üretim hatası var.

O da olmasa 160.000 km/ 17 yılda sıfır problem diyebilecektim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef onları kimse bulamadı bulamazda, ben elektrik bandı dolayıp kolu taktım hatta kollardan biri sallanıp düşmüştü de yeni kol yaptım, elektrik bandını dola bi miktar göz kararı sonra kolu tak uzun süre idare eder işçiliğinize bağlı olarak

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...