grk41

Led?

Bu konuda 63 ileti var

arkadaslar citroen ds3 deki tampon ledlerini gorunce fikrim geldi  :D işaretlediğim yere led uygulamasi yaptirabilir miyiz acaba mumkunmudur?

post-4166-141695281677_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orası çok aşağıda kalıyor.sislerin üstüne olsa daha net görünür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı şeyi ben de düşündüm. bana olur gibi geliyor. ama nerde yaptırılır, işte asıl soru bu  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sislerin ustunde guzel durmaz bence. yok mu arkadaslar led uygulamasi yapan aracina hic. enerjisi nasil baglanir vs?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o ölçüde hazır ledli parçalar var ama birebir uymaz öte yandan delikli plaketi oradaki boşluk kadar kesip üstüne led dizilişi yapar fiber yada başka bir parçayla küçük kalıp dekoratif durucak bişi yapılırsa sanırım olabilir, devre şemaları zaten basit, en fazla zorlicak olan konsol içi düğme hattı çekmek olur, yada onu sislere paralel bağlayabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o ölçüde hazır ledli parçalar var ama birebir uymaz öte yandan delikli plaketi oradaki boşluk kadar kesip üstüne led dizilişi yapar fiber yada başka bir parçayla küçük kalıp dekoratif durucak bişi yapılırsa sanırım olabilir, devre şemaları zaten basit, en fazla zorlicak olan konsol içi düğme hattı çekmek olur, yada onu sislere paralel bağlayabilirsiniz

teşekkürler bilgi için. sisden ziyade yapilaibliorsa parklarla paralel baglanirsa daha iyi olur sanirim. tabi yine iş , biz bunu kime yaptiricaza geliyor  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler bilgi için. sisden ziyade yapilaibliorsa parklarla paralel baglanirsa daha iyi olur sanirim. tabi yine iş , biz bunu kime yaptiricaza geliyor  :krrsz:

Bu işi düzgün yapabilecek birini bulursan pazarlığı 2 araba için yapabilirsin  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burayı okumadan benimde aklımda o bölge vardı? sanırım halen yapan yaptıran yok değil mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence sislerin üstüne daha güzel olur ( day - lıght)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende tam oraya yerleştirilmiş ledli fotolar var ama suan tatildeyim haftaya yollarım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

led uygulaması son zamanlarda moda oldu.herkes yaptırıyor.ama ben herzaman orjinalden yanayım.daha önceki aracıma bende değişik uygulamalar yaptım ama sonradan yapılan işlemler göze batmaya başlıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.