Jump to content

Hangi Mazda servisi RX-8 hakkında daha bilgili ve tecrübeli

Guest ThUnDeRbErK
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ThUnDeRbErK

Arkadaşlar istanbulda rx8'lerden anlayan servis neresi acaba? hangi servis rx8 konusunda daha tecrübeli bilgi paylaşımı açısından herkes aktarırsa sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 servis gördüm en iyisi büyükçekmecedeki servis müdürü almanyada kalmış uzun süre mercedeste calısmıs elinde almanca dokumanlar var rx8le ilgili aracımın 1 hafta hiçbir servisin içinden cıkamadıgı kaydırmalı differansiyel kalibrasyonunu 5 dakikada yaptı yuh oldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Maltepe Şahsuvaroğlu ve Koşuyolu Merser, her ikisinin de başında uzun yıllardır Mazda ile çalışmış servis müdürleri var. Tercih sizin

Koşuyolu volcar'ın servisi nasıl ben aracımı oradan aldım ama 5000 km bakımı 10000 km rx8 bakımı diyince düşündüm nasıl bilgi sahibiler bunlar gibisinden..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koşuyolu volcar'ın servisi nasıl ben aracımı oradan aldım ama 5000 km bakımı 10000 km rx8 bakımı diyince düşündüm nasıl bilgi sahibiler bunlar gibisinden..

Volcar altunizadede capitol karşısındaki yer değilmi?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar istanbulda rx8'lerden anlayan servis neresi acaba? hangi servis rx8 konusunda daha tecrübeli bilgi paylaşımı açısından herkes aktarırsa sevinirim..

aynı şekilde ankarada tavsiye edilebilecek servis var mı aceba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

ben sahsuvaroglu cem beye arabayı emanet edıyorum:):) gayette mennunum

Gülsuyu köprüsünün oradaki şahsuvaroğlu mu ? Rx8 konusunda tercih edilen bir yer mi sizin haricinizde giden rx8ci var mı acaba çünkü kobay olmamak gerek bu konularda tecrübeyle orantılı işler aslında bunlar o yüzden soruyorum ögrenmek için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

berk goturcegin zaman msg at ben sana anlatırım :D castrol yag koyanları

Tamam haberleşirizde  :) castrol yağ koydurtmam bagajımda dexelia var 5-30 zaten bakımda kesin ustaların yanında bende takılırım biraz görmemişlik gibi olur,oluyor diyeceksiniz ama hakketten şaka gibi işlemler yapıyor ustalar o yüzden aracın başında durmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

emin değilim, rx*8imde hiç olmadı ama benim merso ile takas etmek isteyen olursa kafa kafaya kabul ederim :) Ama ne zaman maslak sanayide olan mazda (cherry) servisinin oradan geçsem 2-3 tane rx-8, mx-5, gtr tarzı mazdanın ender bulunan arabalarını görüyorum orada... Dediğim gibi iyi veya kötülermi bilmem ama bir görüşün isterseniz...

Hmm bahsettiğiniz servis merser mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

ismini hatırlamıyorum, ama maslak sanayinin içinde...

Hmm anladım teşekkür ederim,müsait bir zamanımda gidip araştırmam gerekicek artık  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

anadolu yakası için koşuyolu merserin iyi olduğunu söyleyebilirim şimdilik. ancak baskı balata değişimi için verdikleri fiyattaki 300tl lik işçilik ücreti de hayli fazla gözüktü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

evet arkadaşlar ankaradaki MEB servisini deneme imkanım oldu. hem yedek parça ihtiyacı hem bakım yönünden... ustalar çok iyilerdi, ilgili alakalı. insanlara söylediğiniz şeylere ters ters cevap vermiyor veya suratınıza boş boş bakmadan dilleri döndüğünce cevaplamaya çalışıyorlar. tolga bey varmış, bir kez konuştum ama fazla bir ilgisini göremedim bende yanına uğramadım bi daha. sonuçta servis güzel ve ustalar ilgili.

TC üzerindeki çoğu marka ve servis, bu servis içinde çalışan usta diye tabir edilen kişilerin yetenek ve becerilerinin yeterliliği tartışılır ama MEB en azından ilk gittiğim seferde ihtiyaçlarıma tam cevap verdi... benden bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...