Jump to content

RX-8 Türkiye facebook grubu hakkında !!

Guest ThUnDeRbErK
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ThUnDeRbErK

Arkadaşlar adminimiz burak bey'den izin aldım bu konu hakkında özel mesajla böyle bir istekte bulundum.Facebook'ta Rx8Türkiye isminde bir grup açtım bunun gibi bir kaç grup daha var biliyorsunuzdur ben temiz yeni bir sayfa olsun diye üstüne düşücek ve ilgilenicek biri olarak bu konuya el attım buda

facebook'taki grubun linki ;

http://www.facebook.com/group.php?gid=136932396339447&ref=mf

Sizden ricam rx8 sahibi arkadaşlarınıza bu grubu,bu konuyu ulaştırıp haberdar etmeniz inşallah bana bu konuda yardım edersiniz,il il buluşmalar düzenleyip çok güzel organizasyonlar yapabiliriz sayın forum sakinleri.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Berk, Facebook sayfasından hem sitenin adresi hem de sitenin facebook sayfasının linklerini verirsen seviniriz. Böylelikle ayrı gruplar olmadığımız anlaşılmış olur.

http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=5395402595

http://www.facebook.com/home.php?#!/MazdaClubTR

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Berk, Facebook sayfasından hem sitenin adresi hem de sitenin facebook sayfasının linklerini verirsen seviniriz. Böylelikle ayrı gruplar olmadığımız anlaşılmış olur.

http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=5395402595

http://www.facebook.com/home.php?#!/MazdaClubTR

Tamam http://www.facebook.com/home.php?#!/MazdaClubTR olarak ekledim açıklamalara linki grubun linki'de budur;

http://www.facebook.com/group.php?gid=136932396339447&v=photos&ref=ts#!/group.php?gid=136932396339447&v=info

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Berk, bir yanlışı düzeltmek istiyorum.

Modelin yazılış şekli resmi olarak Mazda RX-8 . Rx8 isimli bir grup ismi ve bu şekilde kullanım pek doğru olmamış :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Berk, bir yanlışı düzeltmek istiyorum.

Modelin yazılış şekli resmi olarak Mazda RX-8 . Rx8 isimli bir grup ismi ve bu şekilde kullanım pek doğru olmamış :)

O kadar'dan bişi olmaz  :) Rx8 Rx-8 ilerde bmw'ler nasıl noktayı attıysa mazda'da atar  :P

http://www.facebook.com/MazdaClubTR yeterli ve daha sade olur ;)

Yaptım elimden geldiği gibi anlaşılır bişi maksat mazda camiası birlik olsun  :) eksikler zamanla hallollur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Ek olarak belirteyim ki ben honda forumunda da moderatorlük yapmış biri olarak şunu söyliyeyim,burada benim çıkar amaçlı bir durumum söz konusu değil kendimi zevkime hobime karşı daha şevkli hissettiğimden böyle debeleniyorum,forumda bilgi paylaşımı olmasını sağlamaya çalışıyorum rx8cileride birlik olmaları için tanışmaya çalışıyoruz sizin bu forumda rx8cilere karşı değişik bir tavır var bunu ben anlamadım gitti eski konularda da bazı konuları okurken karşılaştım o yüzden köstek olacaksanız banlayın veya üyeliğimi silin gitsin ön plana çıkınca böyle gözünüze battıysak sopa felan göstererek adminlik olmaz bende gelemem bunlara haberiniz olsun,iyi forumlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hayırdır nedir bu tavır ?

zannettiğin gibi bir tavır yok merakla izliyorum şahsım adına, önceki mesajlarında sadece rx-8 cilere çağrı yapıyordun şimdi tüm Mazda cılara, amaç Mazda camiası birlik olsun demişsin biz burada neyiz sence onu merak ettim aynı şekilde facebook üzerinde de kurulmuş hazır bir grubumuz var,amaç burada üzüm yemekse bağ emrinde gördüğün gibi yok bağcıyla alakalıysa ona lafım başka olur... Yaptığın iş için heyecan duymanı anlıyorum gayette güzel birşey ama zaten sağlanmış bir birlikteliğin içinde ayrı bir birliktelik kurmaya çalışmak sonra da hayırdır bu ne tavır demek doğrumu sence?

son yazdıklarına ek: burada kimse arabasına göre değerlendirilmez yaptıklarına göre değerlendirilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Berk, biz burada senin için servislerle konuşup bilgi alırken ( senin haberin olmasa da ) , platformu sana açarken ,  böyle sert cümleler kurman ne kadar doğru ?

İzin istedin, linkini grubunu lanse etmeni sağladık, liste oluşturmak istedin ona da evet dedik ama güncel tutmaya çalışıp insanların gözüne sokup bir de herkesi bekleriz gibi bir tavıra herkesin hoşgörü ile yaklaşmasını beklemek pek mümkün değil.

Sana özel mesaj ile de söylemiştim yeri gelmişken burada da söyliyim, biz burada herkese ve google a açık bir ortam oluşturuyoruz ki insanlar bilgi almak istedikleri konuları Facebook gibi biryere üye olmak zorunda kalmadan da bulabilsinler ama Facebook ve altında açılan konular bizdeki gibi kategorilenmediğinden bir süre sonra kaybolup gitmeye mahkum .

O sebeple yön buradan oraya değil aksine oradan buraya olmalı.

Ama bütün bunlara rağmen sen bazı şeylerin doğru olmadığını düşünüyorsan üyeliğini silmemizi bizden bekleme çünkü biz üyelerimize üyeliklerini silme özgürlüğü veren nadir sitelerden biriyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konu gerilmesin bence berk aracını yeni aldı ve çok heycanlı benim ilk günlerim gibi nasıl s2k ciler toplanıp takılıyorlar rx8de oyle olsun ona hak vermiyor değilim honda cok sık toplanıyor bende mazdanın toplanmasını  istiyorum yaklasık 1 seneyi gecti üyeliğim heralde 1 kere toplanıldı sanırım yada 2 onada ben katılamadım işlerimden dolayı inşallah ilk buluşmada rx8ciler olarak gelip bizde gurubu neşelendirices berkte yanlıs anlamış kanımca nette klavyeden mimik vs olmadığı için gerginlik yada yanlış anlaşılma olabiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Arabaya göre sınıflandırılacaksak ben de bir grup açayım. Govel Ordek Severler diye isim vereyim diyeceğim ama bütün avcılar gruba toplanır diye tırsıyorum :D

Face'deki grup hayırlı olsun. Gerilmeye gerek yok, Kadir ve ben zaten yeterince geriyoruz ortamı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırdır nedir bu tavır ?

Evet tavır ilk bakışta hatalı gözüküyor ama acıklama yapılmış çok büyütmemek lazım :)

yeni araba, yeni heyecen, şevk kırmamak lazım dikkat edin azcık admin arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

gerilecek birşey yok kaldıki sadece genç arkadaş gerilmiş,kendisi farkında olmadan da olsa bizi bir birlik grup gibi göremediğinden herkesi birleştirmeye çalışmış, biz buna gücenip gerilmiyorsak onun gerilmeye hiç ama hiç hakkı yok diye düşünüyorum,şunuda söyleyecem rX-8 cilere karşı bir tutum var demiş aksine çok sık görüştüğümüz kişilerin arasında rx8 sahibi olanlar var hatta artık olmayanlarda var ayrıca neden kendini farklı görme ihtiyacı içinde acaba sonuçta rx-8 de bir araba  değilmi???

özetle; hangi aracı kullandığı şahşım adına beni hiç bağlamıyor eğer araca göre adam değerlendirecek olsaydık kurucularımız arasında yaya arkadaşlar olmazdı.

evet tatlı sert oldu anlayana... :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Öncelikle şunu belirteyim burada genç,yaşlı mantığını kaldıralım gerilebilir herkes insanız yaşınız büyük olabilir ama bu size benden üstün olduğunuz veya onun gibi bir anlam ifade etmez 18 yaşını geçmiş herkes bireydir,saygılı olmak zorundasınız.Sizin kullandığınız smiley avatar simge sopa sallayan simgeden bahsediyorum hesap sorarcasına kanıma dokunmuştur,sizi tanımam etmem burası internet ortamı duygular düşünceler bilinemez kaldı ki tanımıyorum sizi insanlar tanıdığı insanın duygusunu tepkisini bilemiyor siz bence yaklaşırken olaya mantıklı şekilde yaklaşmalıydınız.

İkinci olarak burada admin mod yetkili kişiler arasında irtibat eksikliği var sanırım ben izin istedim açtım sonradan ne bu tepki yani olayıda açıkladım rx8ciler soyutlanmıyor ki benim kimse adına böyle bir hakkım veya talebim olamaz ortada zaten kaç kişi var ?? Ayrıca aracımı aldım diye bir heyecanım yok rx8'den kat be kat üstün arabaların ortamların içinde olmuşluğum vardır ama doygun bir insan olduğumdan da aç gözlü veya ukala artistlik taslayan biri değilim asıl bence siz yaklaşırken aaa bak bu rx8ci artist gibi düşünmeyiniz bence burada kavram karmaşası oradan çıkıyor.Araçlar arasında fiyat farkı olabilir hayat standartı herkesin farklı olabilir ama bence burada asıl farklı olan sizin rx8cileri hor görmeniz şurada birlik olmaya çalışırken bile konuya kaç kişi yorum yapmış dışlarcasına yahu ben bu arabaya sahip olan 2-3 kişi karşıma alıp facebook olsun messenger olsun soru soramıyacakmıyım forumdaki insanları facebook'a çekip gruplaşma yapıp insanları sırtıma alıp kaçırıyormuyum ben cocuk mu bu insanlar kaçıcak ki istese rx8 forumu kurup oradada tartışır burada laf anlatmanın manası olmaz zor şeyler değil bunlar burada belirlemek istediğimiz arkadaşında mazdacı arkadaşlar burada siz neyi planlıyoruz demesinin heralde beni yalnış anladığı nokta'da bu ben mazdacılardan tanıdıkları rx8 sahiplerini ya foruma yada facebook grubuna davet etmelerini istedim zor şeyler değil amaç karşılıklı bilgi alışverişi rx8 olunca gruplaşma olucak mantığı veya her modele ayrı bir konu açıyorsun demenin mantığı ne ? rx8 mazdanın en özel arabası mps3 gibi mps6 gibi mx5 gibi o yüzdende tartışacak araç sahipleriyle bilgi alış veriş amacı ortada.

Son olarak burak bey siz servislerle bu konuları araç hakkında bilgi alıp ögreniyoruz senin için dediniz minnettarım teşekkür ederimde yalnız sizinde bilmediğiniz bişi var sahibinden.com daki rx8 sahiplerini veya çevremden ulaşabildiklerimide ben bu foruma üye yapıyorum ve yaptım yani şuan bu yazıları yazarken bile tartışılan konular gereksiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Berk , çok kısa tutmak adına söylüyorum burada yapılan yorum bu konuyu açtığın için değil Güncel tutmaya çalıştığın için attığın mesaja. Ayrıca aramızda bir iletişimsizlik olmadığını söyleyebilirim. Bu konuda site çok güzel olanaklar sunuyor merak etme ;)

Zamanla bizleri tanıdıkça yaptığın yorumların veya hislerinin yersiz olduğunu göreceksin.

Konunun kapandığını umuyorum.

Tartışmanın devamında ısrar edildiği taktirde mesajların silineceğini belirtmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Berk , çok kısa tutmak adına söylüyorum burada yapılan yorum bu konuyu açtığın için değil Güncel tutmaya çalıştığın için attığın mesaja. Ayrıca aramızda bir iletişimsizlik olmadığını söyleyebilirim. Bu konuda site çok güzel olanaklar sunuyor merak etme ;)

Zamanla bizleri tanıdıkça yaptığın yorumların veya hislerinin yersiz olduğunu göreceksin.

Konunun kapandığını umuyorum.

Tartışmanın devamında ısrar edildiği taktirde mesajların silineceğini belirtmek isterim.

Tamam anlaşılmıştır sayın burak bey aslında konudan konuyla alakasız mesajları silsek daha iyi olur bende tartışmayı sevmem,yalnışlık veya kırdıysam kusura bakmasın diğer yetkili arkadaş konunun uzamasına gerek yok hepimiz zevkimi eğlencemiz için buradayız sizde emin olun bende art niyet yoktur ben araba forumlarında böyle ilerlemesine katkı sağlıyacak durumları severim,hep beraber mazda imajını düzeltelim güzel organizasyonlara imza atalım yeterli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...