Jump to content

mazda almak istiyorum

imzuhak

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar maksimum 10.000 liraya 99-01 arasi herhangi bir mazda modeli almak istiyorum. istedigim özelliklere gelince;

klima, elektrikli camlar(sadece ön yeter), maksimum 170.000 km, temiz ve sorunsuz ve de masrafsiz olmasidir. benzinli ve lpgsiz tamamen orjinal olmasi esas tercihimdir.

orta halli bir insan oldugum icin sorun yasamak istemiyorum. belki bu fiyata zor bulurum ancak varsa da kacirmak istemem, 10.000 lirayi pesin verip hemen üzerime almaya hazirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selam arkadaslar;

ben maksimum 10.000 liraya benzinli ve lpg takilmamis orjinal haliyle 323 almak istiyorum.  tercihim 4 kapi, klimali ve elektrikli cam olmasidir. ve kesinlikle sorunsuz olmasidir. gelirim itibari ile sorunlarla basa cikamam. zaten sirf bu yüzden mazda'ya yöneldim. ileride de bana sorun yasatmayacak bir mazda önerirseniz sevinirim. 626 da olabilir ama ilk tercihim 323.

tesekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzer 2 konu acmissiniz. Muhtemelen bir tanesi silinir veya birlestirilir. Merak ettim. Neden bu kadar katisiniz lpg hususunda?

buradaki konuyu bütceme ve istegime en uygun mazda tavsiyesi almak icin actim, diger konu zaten alinik arac topicinde. yani ikisinin amaci ayni olsa da burdaki konu daha cok tavsiye almak icin.

diger soruya gelinca lpgye bi türlü isinamadim. orjinallige olan güvencim agir basiyor, senede en fazla 10 000 km zor yapabilirim, belki de bunun da etkisi var. dizel motora da fazla güvenmiyorum, sifir olursa baska tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buradaki konuyu bütceme ve istegime en uygun mazda tavsiyesi almak icin actim, diger konu zaten alinik arac topicinde. yani ikisinin amaci ayni olsa da burdaki konu daha cok tavsiye almak icin.

diger soruya gelinca lpgye bi türlü isinamadim. orjinallige olan güvencim agir basiyor, senede en fazla 10 000 km zor yapabilirim, belki de bunun da etkisi var. dizel motora da fazla güvenmiyorum, sifir olursa baska tabi.

Bu yazıyı okuyunca, 5 yıl öncesine gittim nedense. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar maksimum 10.000 liraya 99-01 arasi herhangi bir mazda modeli almak istiyorum. istedigim özelliklere gelince;

klima, elektrikli camlar(sadece ön yeter), maksimum 170.000 km, temiz ve sorunsuz ve de masrafsiz olmasidir. benzinli ve lpgsiz tamamen orjinal olmasi esas tercihimdir.

orta halli bir insan oldugum icin sorun yasamak istemiyorum. belki bu fiyata zor bulurum ancak varsa da kacirmak istemem, 10.000 lirayi pesin verip hemen üzerime almaya hazirim.

2001 var ama 13.500 tl
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bildiğim bi araba var sahibi 13000TL istiyor

96 model1,8 familia yeni gaz taktırdı sıfır sayılır,model eski  fakat araba çok temiz 76000km de her 5000km de yetkili servise gitmiş sadece balata +yağ+filitre değişmiş ve  otomatik vites  kliması yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Çok Fazla İstiyor Mart 2010'da  2001 Model 323 Klima-Abs-Ab ve 49.000Km de olan aracımı 13.500'e satmıştım.Bende hep yetkili servise götürmüştüm ve kaza değişen yoktu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok Fazla İstiyor Mart 2010'da  2001 Model 323 Klima-Abs-Ab ve 49.000Km de olan aracımı 13.500'e satmıştım.Bende hep yetkili servise götürmüştüm ve kaza değişen yoktu.

çok haklısın. sattığın araç o parayı sonuna kadar hakkediyor bence. hatta km'sine göre ucuz gitmiş.

bu arada istediğim özellikler okunmuyor sanırım, tekrar yazmakta fayda var

323

klimalı

99-01 model

4 kapı

tüpsüz

benzinli

manuel vites

sorunsuz, kazasız, ama ufak tefek çizik vs olabilir.

max: 180.000 km

max 10.000 tl

bulana kadar başka araba düşünmüyorum, önerileriniz için tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle. :D

tüp karsitligindan ziyade gereksizliginden ötürü. kimsenin tüpüne de karsi degilim yani. senede en fazla 7000-10000 km yaparim. ki belki de 5000. ama senede 20000 km falan yapacak olsam tüplü isterim. tüp neden taktiriliyor? süper performans icin mi !!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...