Jump to content

Komple Boya ve Ufak Tefek Vuruk

dedezade
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar benim aracin ufak tefek cizik ve vuruklari var, bir kac tane de dolu vurugu,bunlarla birlikte komple boyatmayi dusunuyorum ama burda yani hollanda da iscilik cok pahali,anlattigim sekil de bu is istanbulda kaca cikar, ayrica onerebileceginiz yer veya servis varmi, simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herşey dahilse çok ideal ki sizin arabanın boyasıda çok güzel olmuş bence verdiğin her kuruşa değmiş :)

ben tonunu çok beğendim,ama işçilik iyi olmadı,ustanın yüzüne karşıda dedim aldığın parayı hakedemedin diye  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında bu konuya bende salça olabilirim. Tombakında sağıydı soluydu derken heryerinde vuruk, taş ve şerefsizlerin çizikleri var. Sağ arka kapının orada da bir çürük. Ne yapacağım bilemiyorum. Burada (Yalova) iyi usta bulacağımı da sanmıyorum. Aslında 3 sene mi oldu unuttum, Ademde yaptırmıştım boya işini. Bir daha ona götüreyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında bu konuya bende salça olabilirim. Tombakında sağıydı soluydu derken heryerinde vuruk, taş ve şerefsizlerin çizikleri var. Sağ arka kapının orada da bir çürük. Ne yapacağım bilemiyorum. Burada (Yalova) iyi usta bulacağımı da sanmıyorum. Aslında 3 sene mi oldu unuttum, Ademde yaptırmıştım boya işini. Bir daha ona götüreyim.

Abi en iyi kaportacılar Sakaryadaymış öyle duydum ben,Mustafa abinin tanıdıkları vardır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

arkadaslar benim aracin ufak tefek cizik ve vuruklari var, bir kac tane de dolu vurugu,bunlarla birlikte komple boyatmayi dusunuyorum ama burda yani hollanda da iscilik cok pahali,anlattigim sekil de bu is istanbulda kaca cikar, ayrica onerebileceginiz yer veya servis varmi, simdiden cevaplar icin tesekkurler.

2000-3000 TL arası sıfır gibi olur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...