Jump to content

Mazda CX-5 Yolda

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, CX-5 üzerinde çalışıyor!

29 Temmuz 2010

Mazda içerisinden gelen bilgilere göre Japon üretici yeni Crossover’ı CX-5’i gelecek yıla yetiştirmeye çalışıyor.

Yeni model Mazda’nın ilgi çekici konsepti Kazamai konseptini baz alarak tasarlanıyor. CX-5’deki en büyük yenilik ise tamamen yeni ve çok verimli Sky motorlarının kullanımı olacak. Direkt enjeksiyonlu motorun parçaları çok hafif malzemelerden üretilecek. Üç ve beş kapılı iki versiyonu olacak CX-5, Range Rover’ın yeni Crossoverı Evoque ile rekabet edecek.

Kazamai

6af403a3.jpg

Arabam.com'dan alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

O Cx-5 değilki nissan qashqai :)

safkan cx-5.qashqai ile bunun arasında dünyalar kadar fark var.en basiti farlar  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Coriolis

ya o değilde 0:25' te soldan giren bir gri araç var..RX-8 değil gibi geldi, nedir o? burada Marcos gibi gördüm ama çok fena yamuluyorum sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de kaşkay. Şimdi 2 araca da baktım da CX-5'in arkadaki kelebek camı üçgen şeklinde keskin.

Kaşkay'ın ovalimsi geliyor. Bu video da oval :D 

30. saniye de durdurduğunuzda görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Bu kadar karambolde bırakıyorsa bunca insanı, cx-5 beklemeye hiç gerek yok. Gİdip alın kaşkay olsun bitsin. Hem böylece yok 1.6 olsun yok dizel olsun yok otomatik olsun v.s. handikaplar da ortadan kalkar. Nasıl olsa kimse ayırdedemiyor ikisini birbirinden :D

Ben asıl o kırmızı ışıkta geçenlere takıldım. Tebrik ediyorum o arkadaşları ve ilk çıkış yapıp yan şeritten gelen sürücüyü korkutan arkadaşı. Yazık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya o değilde 0:25' te soldan giren bir gri araç var..RX-8 değil gibi geldi, nedir o? burada Marcos gibi gördüm ama çok fena yamuluyorum sanırım :)

S2000 sanırım :) 1:59 daki ile aynı araç .

rx8 turkiye

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

havuç iyidir...gözlere iyi gelir...

havuç kesmeyebilir abi :)

bu arada kaşkaya ucuz diyen arkadaşlar 2.0 motor kaç para bir baksınlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...