Jump to content

Mazda 3 2010 arabaya Tartarini...

osendur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• S.Halilduru

5

• osendur

19

• serdar471

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

gelişme yokmu arkadaşlar aklına bişey gelenler arabanın beyin ölümü gerçekleşmek üzere ona göre fişini çekeceğim :)) Tartariniden beni vazgeçirebilecek bir hatasını yanlışını bilen var mı ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim arkadaş 2004 model passatına taktırdı hiç bir sorun yok ama ben prinsi tavsiye ediyorum bizim mazda da prins var. Çok kaliteli ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg aracin garantisini bozuyor degil mi? Ne kadara mal oluyor otomatik vites arabalarda fln problem oluyor mu? 2010 araca bile yapanlari gordukce merak ettim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz 2006 mazda 6 ya taktırdık araba otomatik vites hiçbir sorun yok adamlar garanti veriyor zaten lpg den kaynaklanan bir hatadan dolayı motor bozulursa onu bile karşılıyor lpg garantisi biz maslakta taktırdık . 1000 euro ödedi babam adamlar peşin parayla çalışıyor ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tartarini taktırdım gayet memnunum 2 gün oldu km de daha önce 0,365 yakarken şu an 0,185 yakıyor inanılmaz ama gerçekk performans kaybı yok arıza lambası yok daha ne istememiz gerekiyor ki  ben den bu kadar montaj konusuna gelince lpg ye dair sadece enjektörler görünüyor o da dikkatli bakanlar için ses konusuna gelince benzinliden farksız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...