grk41

2010 m3 için eibach yay

1 ay kullanildi. Fiyat fln düşünmedim ilgilenen olursa konusuruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 ay kullanildi. Fiyat fln düşünmedim ilgilenen olursa konusuruz.

satmanın nedenini öğrenebilirmiyim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

225 lastik ölçümden dolayi camurluk tirnagina lastik sürtme yapiyor. lastikler henuz 10bin km de oldugundan lastik degistirmek yerine yaylari soktum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

225 lastik ölçümden dolayi camurluk tirnagina lastik sürtme yapiyor. lastikler henuz 10bin km de oldugundan lastik degistirmek yerine yaylari soktum.

önden ve arkadan kaç inç indirdin ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal aksesuar yaylar değil mi onlar. ben 3 cm diye biliyorum. bende taktırdım servisim 3cm demişti bana da. Bende de orjinaller boşta :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

servisten almadim ben.cunku zihinsel sıkıntısı olan bi arkadasa denk geldim heralde oyle bir parca yok dedi. hatta sonra mazda-tr ye sikayet yazdim madem yok niye internet sitenize koyuyosunuz diye. sonra cevap geldi sitedeki tum parcalar mevcuttur dye.  ben o sirada eliftuning ten almis bulundum zaten. her yerde satılan bildigimiz eibach. 3,5 diye geçiyor. servisin verdigi de eibach mi yoksa kendi uretimi bir parca mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eibach mazda için üretmiş.

bende onlar takılı. doğru sitede olan herşey mevcut hatta olmayan şeyleri bile getirebiliyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eibach sa demekki ayni yay. Ne kadara satiyo servis montaj dahil?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

300 liraydı galiba ben aracı alırken kasım 2009 ayında

artı işçilik alıyorlar oda biraz pazarlığa kalmış ama normalde 150 liraydı.

ben birçok şeyi yaptırdığım için içinde onuda yaptırmıştım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende yaylari daha pahaliya aldim ama iscilik 80tl verdim ordan dengelemisiz  :D :D

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.