Mücahit

Ucuz Çin otoları

çin otomobillerinin ilk anda rekabet sebebiyle fazla satılabilir.ama kalitesi ortaya çıkınca satışları duracaktır.yapılan güvenlik testinde bagajına kadar duvara yapıştığını hepimiz gördük

mermerler onayları alırsa mayısa kadar satışa sunacakmış yani bize kardeş geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Belli olmaz, bizim millet pek öyle kaliteye filan bakmaz Avrupalı gibi, ucuzsa satılır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün konusu oldu Yeni'de, Chery henüz güvenlik testlerine girmemiş...Özellikle suv için çok iddialılar ve mevcut Mazda showroomlarında değil, yeni açılacak showroomlarda satmayı planlıyorlar anladığım kadarıyla...

Bence 3 yıldız alabilirse ucundan, kıyısından, şakır şakır satılır, kimse Çin-min bakmaz, fiyat 10 milyar oldukça....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi Mazda 3 anca 4 yıldız alabildi,ihtimal vermiyorum ki onlar 3 yıldız alabilsin  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim kasdettiğim Avrupa'ya girebilmeleri için euroncap testi, henüz girmemiş...

Enes ilk verdiğin link açılmıyor, videoda da o açıdan kötü görünmüyor.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim kasdettiğim Avrupa'ya girebilmeleri için euroncap testi, henüz girmemiş...

Enes ilk verdiğin link açılmıyor, videoda da o açıdan kötü görünmüyor.....

Abi bu gösterilen test euroncap'in zaten ancak euroncap'in resmi sitesinde bir açıklama yok.

Birinci linki denedim ama bende açıldı. Videoda ise direksiyon geliyor surata doğru; daha ne olsun abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

buna deneme amaçlı girmişlerdir bidahakine hazırlanıp öyle giriceklerdir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne dense boş geldikten sonra göreceğiz...ama bizim elimizde bazı kataloglar var. fena değil gibi...bakalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bu gösterilen test euroncap'in zaten ancak euroncap'in resmi sitesinde bir açıklama yok.

Birinci linki denedim ama bende açıldı. Videoda ise direksiyon geliyor surata doğru; daha ne olsun abi :)

Ben daha kötülerini de gördüm, o kadar da fena gelmedi bana...Ahmet'in dediği gibi biraz daha çalışırlarsa becerirler ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o fiyatlara garanti çok satar ama sonucu düşünmek can sıkıcı valla her 10 milyar bulan bi araba alacak dalacak trafige, sonrasında hem trafik daha da berbat olacak hemde kazalarda zaiyat artacak >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o fiyatlara garanti çok satar ama sonucu düşünmek can sıkıcı valla her 10 milyar bulan bi araba alacak dalacak trafige, sonrasında hem trafik daha da berbat olacak hemde kazalarda zaiyat artacak >:(

+10.000REP

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.