honuuu

Uzaktan Kumanda Fonksiyonları

2010 mazda 3'de kumandadaki açma kapama tuşlarına basılı tutmak suretiyle camlar+sunroof açılıp kapanabiliyor. Fakat bu durum bence çok kullanışlı değil çünkü camların ve sunroofun tamamen kapanması veya açılması için tamamen kapanana veya açılana kadar basılı tutmak gerekiyor.

Bu fonksiyonu, ilgili tuşa uzun basılıp camlar ve sunroof hareket etmeye başladıktan sonra tuş bırakılsa dahi tamamen açılma veya kapanma şeklinde düzenlemek mümkünmüdür acaba?  :fiuw:

Hatta yarım açma veya yarım kapama için tuşa tekrar basılsa ?

Hatta böyle bi düzenleme mümkünse aynalarda eklense süper olmazmı?? :clap:

Serviste bunları başarabilecek personel varmıdır ki ??

Varsa ne kadara patlar ki ???  :boks:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

basılı tutarak sadece açıp kapatabiliyorsun :)

diğer dediklerin onjinalinde gelmiyor ama yapmamak da imkansız değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

basılı tutarak sadece açıp kapatabiliyorsun :)

diğer dediklerin onjinalinde gelmiyor ama yapmamak da imkansız değil.

nasıl yani, senin demek istediğini anlayamadım hocam ya??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasıl yani, senin demek istediğini anlayamadım hocam ya??

ıstedıklerın su ankı mazda modellerınde yok.ama ılerde mazda muhendıslerı yaparlar.sonucta yapılamayacak bırsey degıl... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ıstedıklerın su ankı mazda modellerınde yok.ama ılerde mazda muhendıslerı yaparlar.sonucta yapılamayacak bırsey degıl... ;)

yapılamayacak bişey olmadığını bende biliyorum, zaten şuan halihazırda leon anlattığım şekilde :) ama bunu mühendislerin yapmasını beklemeye de gerek yok bence. Mazda 3'de karar kılmadan önce A3 forumlarını da baya bi okumuştum. onlarda bu olayı serviste ufak bi değişiklikle halletmişler, acaba bizimkilerde yapabilir mi diye sormuştum :)???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yapılamayacak bişey olmadığını bende biliyorum, zaten şuan halihazırda leon anlattığım şekilde :) ama bunu mühendislerin yapmasını beklemeye de gerek yok bence. Mazda 3'de karar kılmadan önce A3 forumlarını da baya bi okumuştum. onlarda bu olayı serviste ufak bi değişiklikle halletmişler, acaba bizimkilerde yapabilir mi diye sormuştum :)???

foruma uye olan servis calisani arkadaslarimiz da var.size gerekli bilgiyi verirler... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

foruma uye olan servis calisani arkadaslarimiz da var.size gerekli bilgiyi verirler... :)

umarım başlığı görürülerde bi cevap verirler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acaba bu özellik 2006 modelinde de varmıdır?

Geçenlerde internetten ilanlara bakıyordum,2006 modelinde otomatik cam ve sunroof kapatma özelliği var diye yazmış bu mümkün mü acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tekrar basınca durursa iyi sistem olur, bir önceki aracım sadece tam kapatıyordu yaz aylarında aralık bırakamıyordum. Tam kapanmaktansa böyle olması daha iyi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acaba bu özellik 2006 modelinde de varmıdır?

Geçenlerde internetten ilanlara bakıyordum,2006 modelinde otomatik cam ve sunroof kapatma özelliği var diye yazmış bu mümkün mü acaba?

2007 makyajlı kasalardan itibaren geldi bu özellik ayrıca sunroof kapatmıyor 2007 lerde sadece camlar dolayısıyla 2006 larda sanmıyorum orjinalden oldugunu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.