Jump to content

323F Dijital Gösterge

MazdaTech
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Valla iyimiş, şık duruyorr.. Kadir sen bilirsin yav.hangi arabanın dijital göstergeleri ön cama görüntü veriyordu.Citroenlerdemi gördüm ne  :krrsz: c7 sanırsam.. oda çok hoştu be.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Valla iyimiş, şık duruyorr.. Kadir sen bilirsin yav.hangi arabanın dijital göstergeleri ön cama görüntü veriyordu.Citroenlerdemi gördüm ne  :krrsz: c7 sanırsam.. oda çok hoştu be.. :)

yok Mesut abi,pejoda olması gerek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
:) hocam 323 91model  hb için bulabilirmiyiz böyle dijital gösterge :) çok süper konuyu hortlatıcam ama arkadaşlardan özür dilerim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

arkadaşlar ben düşündümde bu dijital gösterge panelinden nasıl temin edebilirim acaba bilgisi olan varsa paylaşsın çok memnun olurum ben bunu böle çakma bişey sanıyordum ama mazdanın eunos 100 konseptinde üretilen orjinal parçaymış aynı şekilde arka spoiler takımı vede tamponları var bu konseptte.

[smg id=7664]

[smg id=7663]

[smg id=7662]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar konuyu tekrar hortlatmak zorunda kaldım , hiçkimse cevap yazmamış bu sitedeki fodifiyeci arkadaşlar 323 hayranları nerede ??? bakıyorumda kimsenin bilgisi yok gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bencede Gürhan digital olayına hiç girme. Oğuzhan'ında dediği gibi araç Tipo/Tempra gibi olur.

Gece olduğunda araç kullanırken ışık yemiş tavşan gibi olursun vallahi, aracın içinde. :)

Bu tip digital ekranlı araçları görünce aklıma, Comodore 64 bilgisayar ve bunun oyunları geliyor aklıma. :)

Sonuçta zevk senin zevkin ama iyi düşün derim. Sevgiler saygılar kardeşim. Ve iyi tatiller diyorum halen sürüyor sanırım kamp tatilin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öneriler için teşekkürler öncelikle önerilerinize vede uyarılarınıza teşekkür, fakat alt yapının olduğu açık zaten bu eunos araçları 323 lerle aynı üretilmiş sanırım sadece çıkar tak yapmak gerekiyor zaten nereden temin edeceğimi bir öğrensem o ayrıntıları araştıracam vede öle alacam ilhan mazda 323 teki bu gösterge paneli ile tipo ve temprayı nasıl bir tutarsınız bu komple bir yap onlardaki gibi kuşak halinde değil hatta civic in bile böle değil ondada hız göstergesi yukarıda oluyor ayrıca ışığıda o kadar abartı değil yeşil renk çok hoşuma gitti ama nereden tamin edebilirim olurda bir şekilde raslarsanız veya haber alırsanız lütfen hemen yazın foruma çünkü ben galiba almaya karar verdim. bu arada kampa araverdim çadırı toplamadım zaten hafta başından beri işe devamdayım bu arada yeni bir çadır aldım şu an kullandığım eskimişti yırtılmalar falan vardı hafta sonu na gene gidicem bayramada ordayım zaten herkese iyi tatiller dilerim.kesin dönüşümle beraber tüm fotoları bırakacam siteye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne bileyim Gürhan'ım kadran dediğin zaman, saat şeklinde olucak. İbrenin yukarı aşağı oynadığını göreceksin. Bilmiyorum benimki belki göz alışkanlığı, aslında yeniliklerede açığım ama. Bilmiyorum oldum olası digital gösterge hep soğuk gelmiştir bana. Birde gözü daha çok yorduğunu düşünüyorum geceleri. Akşamları araç kullanırken ekran ışıklarını kısıyorum, dvd/navigasyon multimedia çihazın ekranını bile kapatıyorum çok fazla ışık yayıp gözümü yorduğu için.

O zaman bize nedemek kalıyor ? Senin için hayırlısı ne ise o olsun inşallah. Olursada inşallah memnun kalarak, güle güle kullanırsın. :)

Bekliyoruz macera kampının fotoğraflarını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...