Sign in to follow this  
Followers 0
hagakure

Lpg nin sökülmesi

Merhaba arkadaşlar...almayı düşündüğüm guzuda brc marka lpg mevcut ama ruhsata işlenmemiş.Ben ve eşim lpg ye kesinlikle karşıyız ve olurda Allah nasip eder guzuyu alırsam lpg yi söktüreceğim.Sakın "aklından zorun mu var hazır lpg yi neden söktüreceksin ,kullanmasanda takılı kalsın boş tutarsın demeyin..Bunları epey kişiden duydum ve inatla söktüreceğim diyorum. Şimdi.

1 - Lpg söküldükten sonra bir tanıdığıma vereceğim o da kendi aracına takacak.Yasal olarak bu mümkün mü , nasıl bir prosedür izlenmesi gerekiyor.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bagajda duran tankın uzerınde takılma ve imal tarıhı yazıyor onun dısında bır sıkıntı olmuyor yenı bır tank alıcak sadece degıstırılmesıının sebebıde tuvde sorun cıkıyor ısletırken.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Birde eklemeyi unutmusum yazılım degısek yenı takılan araca gore ayarlanması gerekıyor enjektorler buyuk yada kucuk gelebılır takılıcak aracın gücü ve motoruyla alakalı orası.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.