se7ven

Mazda 3 alıyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir mazda 3 arayışı içindeyim. İnternet de bir ilan için arkadaşı aradım ve düşük bir fiyat verdi. Özellikleri şöyle

mazda 3 dynamic

2006 model 115000 km

sağ arka kapı değişmiş

4 yerinde lokal boya varmış

istediği ücret 20.000 tl

sizce bu araç için ücret ucuz değil mi ? Ben almak istiyorum şahsen deneyimli arkadaşların da yorumlarını almak istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında arkadaşın fiyatı 22.750 idi. Gerçek alıcı isen elime 20 bin lira nakit say al git dedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bencede bu tarz goller supertoto süper lig de bile yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fıyat cok ıyı,kontrol ettır...Allah hayırlısını nasıp etsın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu araba pert haberiniz olsun önceki plakası 54 tür daha önceki sahibindeyken alıcı olmuştum o zaman öğrendim bu aracın rayici bu rakamlar olmadıgını kendinizde uygunlugundan söz ederek söylüyorsunuz benden size faydalı bir açıklama ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu araba pert haberiniz olsun önceki plakası 54 tür daha önceki sahibindeyken alıcı olmuştum o zaman öğrendim bu aracın rayici bu rakamlar olmadıgını kendinizde uygunlugundan söz ederek söylüyorsunuz benden size faydalı bir açıklama ;)

uyarı için teşekkürler...

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.