MazdaTech

Bu Lantis Alınır mı?

arabadan çok projeyi merak ettim doğrusu bu arabanın bu fiyata şimdiye kadar satılamamasıda insanda kuşku uyandırıyor. otomatik vites bir araca ne tür bir proje düşünüyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araba iyi duruyor ama kullanıcıları korkutmak gibi olmasın otomatik mazdalar ilerleyen zamanda sorun çıkarabiliyor sankim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında bu konuda beni düzelttiğin için teşekkür ederim kadir abi, malum araçların yaşı geldi geçiyor heralde otomatik şanzumanı toplanmayan 94-95 model aşşası araç kalmamıştır ilk sahibinden olmadıgı sürece

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

proje şu 323 gtr motorlu yüklü bir lantis yapmayı amaclıyorum.motoru Türkiyede bulduk anlaştık.Bu aracı alırsam zaten motor şanzıman satılacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç fiyat olarak uygun ,otomatik şanzıman olması senin için önemli değil zaten sanırım proje aracı olarak düşünmüşün buraya kadar herşey güzel fakat takmayı düşündüğün motoru ruhsata işletemezsin ,işletmen için motor kodlarının aynı olması lazım,kendi fikrim aracı alırsın kendi motoruna yükleme yaparsın,bence bu daha mantıklı 1.8 motor yüklemeden sonra takacağın motordan daha sağlıklı olacaktır,şanzımanı manuele çevirmesi  kolay zaten,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cigo-bey

motor kodları aynı zaten 1840cc dohc motor tek fark turbolu ve daha güçlendirilmiş olması arkadaşta zaten bu nedenle böyle bir olaya girişmiş olmalı eğer uygulamaya geçilirse 275hp lik çok dehşet bir lantis ortaya çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

275 hp pistonlara girmeden sadece turbo büyüterek ve yazılımla elde edilebiliyor.370+ hp 1.4 barda alınabiliyor ama wiseco pistonlar eagle kollar gibi detaylarla.2 seceneği yapmak istiyorum bu aracı alırsam.13000-8500=bana fazladan kalacak para böylesi daha iyi olur

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.