Guest aZOOM

Kırmızı Mazda3'de Krom Kapı Kolları

Eskı arabam kırmızı mazda3 ıdı sattım krom kapı kollarını görmen ıcın resım koydum

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Asalet sen şu BT-50'lerin kapı kolları uyuyor mu onu bir araştırabilir misin? Bir de kaça patlar o kollar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben nedense krom olayını sevemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Krom her arabaya ve her renge yakışmıyor iyi düşünüp karar vermek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bencede.._krom işi mazda3 e jant dısında gitmiyor, ki orda da arabanın rengi önemli bence sadece siyaha ve kırmızıya yakısıyor ama tabi jantın modeli de cok önemli, her krom jant acmıyor arabayı_krom kapı koluna gelince dedgigim gibi mazda3 e yakısmıyor, her türlü bu sınıfta bi arac için sırıtıyor_ayrıca cok fazla krom kullnılan bi arac gördüğümde bana kokoş hissi veriyor :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

krom yakışmıyor.gösteriş işi gibi birazcık.bizim arabalarda sırıtır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimde krom kapı kolları hoşuma gidiyor araba daha güzel görünüyor maliyeti nekadardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Asalet daha yeni gördüm bu konuyu :-\ Çok beğenmiştim ben senin kapı kollarını gördüğümde zaten.. Sen bir iyileş gel de, gerisi önemli değil..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tebrik ediyorum 1.5 senelik konuyu hortlattınız :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tebrik ediyorum 1.5 senelik konuyu hortlattınız :D :D

forumu incelemek güzel bir şey jant diye bir konu açsa daha kötüydü bence :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

krom kapı kolu yapan var mı forumda resim paylaşabilir mi?

ve krom kapı kolunu nereden yada kimden temin edebiliriz yada montaj ettirebiliriz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

krom kapı kolu yapan var mı forumda resim paylaşabilir mi?

ve krom kapı kolunu nereden yada kimden temin edebiliriz yada montaj ettirebiliriz ?

Tebrikler Bülent, yılın hortlatmasını yaptın. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tebrikler Bülent, yılın hortlatmasını yaptın. :D

:) Sağol abi..çiçeklere gerek yok alkışlar yeter  :2funny:

Bakalım cevap verecek olan var mı ? Yoksa hala bırakıldığı gibi mi herkes.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok sağol abi iyi bir bilgilendirme oldu benim açımdan. Yalnız ilgili konu kilitli galiba bir şey soracaktım buraya sorsam cevap veren olur galiba. Krom kapı çitalarını kendiniz çift taraflı bantla 5 dk da halledebilirsiniz demiş Okan Bey. Yalnız krom kapı kollarıyla ilgili bilgi verilmemiş. Acaba onu da basit bir şekilde kendimiz uygulayabilir miyiz. Uygulayabilirmiyizden kasıt şu; elbette uygularız ama ne kadar sağlıklı olur.

Aracım görüldüğü gibi beyaz renk ve İlhan abi bir mesajında beyaz renkteki araca bile çok güzel yakışmış demiş içime su serpti doğrusu. Uygulayan var mı forumda, varsa fotoğraf paylaşıldı mı acaba?

Muhtemel maliyette değişiklik var mı acaba (+/-) ? Okan Bey yaklaşık 500 tl demiş.

Bir de sis farlarının çevresine uygulayabileceğimiz krom var mı? çamurluktaki sinyal lambası çevresine ve depo kapağına uygulanacak krom çerçeveyi de merak ediyorum.

Bunları direk Okan Bey e sormayı düşündüm yalnız öncesinde forumda uygulayan ya da bilgisi olan var mıdır diye yazdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.