Selim Mert

Mazda 3 tavsiye

Arkadaşlar herkese merhaba ,ben İzmirden Selim Mert ve sıfır  oto. vites impressive modeli Mazda 3 almak istiyorum fakat gerek beygir gücünden , gerekse 4 ileri şansımazdan dolayı tereddüt içerisindeyim,eşimden dolayı otomatik vites almak istiyorum fakat dizel touring modelinide az da olsa düşünüyorum yada görünüşüne ,yol tutuşuna ve donanımına hayran olduğum Mazda 3 yerine üzülerek te olsa Yeni Astra alacağım bu konuda görüşlerinizi bekliyorum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Niçin Astra? Fiyatları hiç bilmiyorum ama diğer Japonlara bir baksanız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle opelin her 60 bin km de ağır bakım tabir edilen bakımları vardır ve bütceye kar yağdırır(tecrübeyle sabittir), 4 ileri otomatik konusuna gelince ne kadar çok ileri vites o kadar çok sorun demektir, 4 ileri gayet sorunsuz çalışmakta ki şu an vitesi en çok zorlayan adam benim... onun dışında mazda donanımıyla bence birçok araçtan daha iyi ama son karar yinede sizin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilkokul yıllarıma döndüm birden her nedense...

öğretmenim efsanevi Osman ÜRETEN di ve şöyle derdi matematik dersinde bizlere ''çocuklar elmalarla armutları karıştırmayalım önce birler hanesi sonra onlar hanesi toplanır''

mazda ve opel tartışılmaz bile illa oto ve manuel tartışılacaksa mazdanın oto ve manueli veya dizeli benzinlisi tartışılsın

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.