Jump to content

Yeni Mazda 3 için navigasyon-ses sistemi için alternatif marka.

tunacan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.navimaster.net/urunler/mazda.html

Navimaster diye bir marka Mazda 3 ler için navigasyon ve ses sitemi gietiriyormuş. Duyan, kullanan var mı?

Elif Tuning de fiyatı kdv dahil 1900TL.

Araçlarımızın berbat ses siteminden kurtulup böyle bir cihaz alma niyetindeyim. Alternatif üretebilecek var mı?

Aktepe Sound un sahibini tanıyorum. Yani Mazda3 için teyp çerçevesi geldi dedi. Acaba teyp çerçevesi ile pioneer - alpine gibi markaların double din ürünlerini mi kullanmalı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

orjinalinin çıkış gücü 4x20W olarak biliyorum. Bu ise 4x45W.

Ne önerirsiniz peki?

bu birazda ne beklediğinle alakalı, ben mazda3 ün orjinal ses sistemini oldukça yeterli buluyorum,yerine taktığım dvd ünitesi senin verdiğin linktekiyle birebir aynı özelliklere sahip sadece bizimkilerin ön yüzü eski kasalara göre uyarlanmış,arada çeşitli sebeplerden dvd yi söküp orjinal cd çalara döndüğümde ben dahil birkaç kişi daha sesin çok daha iyi olduğunu dile getirdi birde bluetooth telefon sistemi oldukça yetersiz özellikle mikrofonunun güçlendirilmesi gerek karşı taraf duysun diye bağıra bağıra konuşmaktansa eh deyip telefonu alıyorsun eline konuşuyorsun onun dışında araçta dvd izlemek gayet hoş(bana kimse katılmasa da...) alacaksan bunlar bu cihazların eksi yönleri bilerek al sonradan üzülme zira 1900 TL iyi para ne öneririm dersen carputer derim gerçi tek tek bilen biriyle toplamak sistemi kurmak gerek daha ucuza çıkarmı çıkmazmı o da tamamen senin isteklerinle alakalı,özetle hevesini kırmış gibi olmayayım çok aşırı bir beklentin yoksa mutlu olursun zevk alırsın kullanmaktan bu aleti ama orjinal sistemi begenmiyorsan bu sistem çok tatmin etmeyebilir
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 ün ses sistemini çok zayıf buluyorum. Eski aracım opel astra g, ve üstünde sadece alpinin 45W lık bir mp3 çalarlı teybi vardı.

Tek amacım kaliteli ses. Yoksa woofer amfi gibi ekstralara niyetim yok.

Seçeneksizlik canımı sıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda 3 ün ses sistemini çok zayıf buluyorum. Eski aracım opel astra g, ve üstünde sadece alpinin 45W lık bir mp3 çalarlı teybi vardı.

Tek amacım kaliteli ses. Yoksa woofer amfi gibi ekstralara niyetim yok.

Seçeneksizlik canımı sıkıyor.

e o zaman iyi bir komponent sistem ve amfi ile sesi iyileştirebilirsin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de araştırıyorum bu multi sistemleri şu an için kalite olarak en güzeli Caska.Yurtdışında yorumlara da baktım herkesin öne çıkardığı Caska markası.Hepsi çin sonuçta ama yorumları da dikkate almak lazım.ebayde 790 dolara satıyorlar.

http://cgi.ebay.com/New-Caska-2010-Mazda-3-Car-DVD-Player-Video-Radio-GPS-/220616686517?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item335dc77bb5#ht_10277wt_1137

Bundan başka Cyclone diye bir marka var.

Önümüzdeki yaza doğru bende düşünüyorum ama şimdiki teybinde dizaynını da çok seviyorum.Kıyıpta değiştirecekmiyim bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben de araştırıyorum bu multi sistemleri şu an için kalite olarak en güzeli Caska.Yurtdışında yorumlara da baktım herkesin öne çıkardığı Caska markası.Hepsi çin sonuçta ama yorumları da dikkate almak lazım.ebayde 790 dolara satıyorlar.

http://cgi.ebay.com/New-Caska-2010-Mazda-3-Car-DVD-Player-Video-Radio-GPS-/220616686517?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=iteMazda335dc77bb5#ht_10277wt_1137

Bundan başka Cyclone diye bir marka var.

Önümüzdeki yaza doğru bende düşünüyorum ama şimdiki teybinde dizaynını da çok seviyorum.Kıyıpta değiştirecekmiyim bakalım.

bende ki caska ama en kalitelisi değil zira eonon vs vs gibi markalarda var ama emin olun hepsi birebir aynı kalite olarak hele birde üreticisinden kaça satıldığını bilseniz :))))( ben bayilik almıştım bir ara forumdaki bazı arkadaşların saçma teklifleri yüzünden sadece yakın tanıdıklarıma getirttim ve bıraktım) en kalitelisi 1300 dolar civarında markasını haatırlamıyorum ama hd görüntü vaad ediyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki Touring modellerinde kaç hoparlör mevcuttu? Aracımdan biraz uzağım anımsayamadım?

Yani komponent alınca tweeter leri nereye koyacağız. Sanki araçta tweeter hoparlör yoktu gibi hatırlıyorum.

Bu arada uyumsuzelement dostum, eğer hala getirme gibi bir şansımız var ise değerlendirmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Peki Touring modellerinde kaç hoparlör mevcuttu? Aracımdan biraz uzağım anımsayamadım?

Yani komponent alınca tweeter leri nereye koyacağız. Sanki araçta tweeter hoparlör yoktu gibi hatırlıyorum.

Bu arada uyumsuzelement dostum, eğer hala getirme gibi bir şansımız var ise değerlendirmek isterim.

üreticisinden alma şansı yok artık zira kendi isteğimizle bayiliğimizi iptal ettik, ancak ebay üzerinden onunda gümrüğe takılma olasılığı var takılırsada yaklaşık 400 TL ve bir iş gününü o işe ayırman gerek
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3,Mazda 6 ve Cx-9 için Cylone marka Multimedya sistemleri servisimizde satılmaktadır.İlgilenen arkadaşlar olursa ayrıntılı bilgi için beni arayabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Merabalar,

bahsettiginiz markalarin haricinde benim araci alirken galeride taktirdigim ve test aracinda da mevcut olan sistemden taktirdim ..yok yok cinsinden gibime geliyor ..  bayagi da paa tuttu ..ancak araca bu kadar yakisabilir ..2500 civari tutuyor .. galeriden bunu taktirirsan boss muzik sistemini taktirmana gerek yok dediler ..gercekten de beni tatmin eden bir ses veriyor ... markasi hakkinda bilgili olan arkadaslarimizin yorumunu almak isterim ..

selamlar

post-5039-14169528208_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...