murat_dem

2010 Mazda 3 Impressive M/T

Arkadaşlar Merhaba,

Askere gidecegim için maalesef arabamı satmaya karar verdim. Dondukten sonra kismetse RX-8 alacagim. 13200 km de, siyah, manuel vites Impressive. Vergileri odendi, 2. altı aylık bakımı da dun yapıldı, halihazirda garantisi devam ediyor. Fiyatı 40.000 TL. Daha sahibindene ilan vermedim. İsterim ki insallah burdan bir arkadasımız alsin..

Simdiden hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok saolun... İnşallah hayırlısı olur. Bu arada pazarlıga açık fiyatıdır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murat üzüldüm ama tabi herkesin kendine göre plan yapması gerekiyor. Yabancı birine gitmez de yine ara sıra görürüz umarım :))

Bu arada Ekim de buluşma olacak ona gel :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Savaş Abi gelirim buluşmaya :) Hem arabayı da göstermiş oluruz. Sen niye satıyosun yaw. sen de mi asker yoksa :) Şakası bi yana çok seviyorum arabamı ama kredisini kapatmak istiyorum ben askerdeyken annemler ugraşamaz yaşlı oldukları için...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Murat :)

Saol Burak Abi vereyim sana ben kara şimşeği :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murat benim boyum yetmez onu almaya :D Allah senden sonraki sahibine bagislasin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.