Jump to content

Mazda Kişisel Aksesuarlar...

okkko

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda logolu bir takım kişisel aksesuarlar envanterimize eklenmiştir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim. İlgilenen arkadaşlar için aksesuar ve fiyat listesi aşağıdaki linkten indirilebilir.

İrtibat: okan.goren@gorenotomotiv.com.tr veya 0-252-225 5555

www.gorenotomotiv.com.tr/DATA/Aksesuarlar.xls

edit: >> üstteki linki görmekte sıkıntı yaşayanlar için;

http://hotfile.com/dl/70351990/208e75f/Aksesuarlar.xls.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

siz bunları sahibinden.com da gittigidiyorda satsanız olmaz mı?

Ticari bir kaygıyla satmak istesem dediğiniz gibi sahibinden.com a veya gittigidiyor.com a koyardım. maksat muhabbet, bunların hepsinden 10ar tane 50şer tane satsak ne kazanırız ki?...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ticari bir kaygıyla satmak istesem dediğiniz gibi sahibinden.com a veya gittigidiyor.com a koyardım. maksat muhabbet, bunların hepsinden 10ar tane 50şer tane satsak ne kazanırız ki?...

sizin kazanmanızdan ziyade bizim ulaşabilirliğimiz için o sitelere koymanız iyi olurdu.:)

Böyle aksesuarların varlığından bihaber olduğumuzdan 30 liraya anahtarlık aldım. Orjinal birşey olsa neyse.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

termos kupalar 2006 mazda3 ün bardaklığına uyuyorsa 2 tane alayım..

bu arada ilk verilen linki açmakta sıkıntı yaşayan arkadaşlar için dosyayı hotfile'a yükleyip linki ilk mesaja ekledim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

termos kupalar 2006 mazda3 ün bardaklığına uyuyorsa 2 tane alayım..

bu arada ilk verilen linki açmakta sıkıntı yaşayan arkadaşlar için dosyayı hotfile'a yükleyip linki ilk mesaja ekledim..

ok murdoc sana iki kupa yazdım. pazartesi siparişini veriyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ok murdoc sana iki kupa yazdım. pazartesi siparişini veriyorum...

tamam teşekkür ederim.. hesap bilgilerini bekliyorum, hafta içi havaleyi çıkartırım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan, her bayi bu siparisleri verebilir mi ?

her bayi değil de site yöneticisi şu yaka iğnelerinden,şapkalardan alsa ve yaptığımız yapacağımız bir toplantıda (mayıs mest cafe toplantısınta yaptığı gibi hanımlara gül verilmişti ya!!)) bizlere hediye etse veya uygun bir fiyata verse hoş olmaz mı??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...