Jump to content

8.000 km sonrası izlenimler, ufak tefek sorunlar

bunk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Malum diğer konuda 6 ay bakımına gittim dedim.

1- Arka sağ yolcu kemeri takılmıyor servise gösterdim bugün. toka takılan kleps bozuk içindeki tırnak kırık dedi. Fakat çocuk koltuğu tokası oluyor kapı tarafındaki toka olmuyor ne garip.

İçinizde bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar??

2- Bagajda istemplenin çukurunun üst yanlarında, plastik kaplama parçaları var. Onlardan sol taraftaki eridi ve yayıldı birazı. Gözterdim dediler egsozun ısısı yüzünden erime yapıyor.  ??? Bir plastik parça ile üzerine kaplama yapalım dediler. yaptırmadım. Ben yaparım dedim.

3- Birkaç kez durup dururken DSG ışığı yandı söndü. ona da hata kayıtlarında bağlantı kopması hatası veriyrmuş düzelttik dediler. Dururken veya çok yavaş giderken bile vermişti. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Güncel; arkadaşlar bu sorunları yaşayan veya duyan yok mu bilhassa arka sağ emniyet kemeri toka yuvasının çalışmaması ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka kemerleri bende hiç denemedim. bugün deneyeyim bakalım. DSG ışığı otoparktan çıkarken bir kaç kere bende de yandı ama otopark çıkışı tırtıklı olduğu için kayma algıladı diye düşündüm hep. Onun dışında normal seyir halinde giderken durup dururken yanma olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bendede takılıyor sorun yok,perşembe gittim bende servise 180 TL tuttu 6 aylık bakım 200 küsür bekliyordum ucuz geldi biraz bana  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arka kemeri denemenizi bekliyom bir de isletme haznesinin yanındaki üstte plastik ince kaplamalarda bozulma olup olmadığına bakın beklyiroum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malum diğer konuda 6 ay bakımına gittim dedim.

2- Bagajda istemplenin çukurunun üst yanlarında, plastik kaplama parçaları var. Onlardan sol taraftaki eridi ve yayıldı birazı. Gözterdim dediler egzozun ısısı yüzünden erime yapıyor.  ??? Bir plastik parça ile üzerine kaplama yapalım dediler. yaptırmadım. Ben yaparım dedim.

keşke kaplattırsaydınız tekrar sizin için orayla ugrasmak zaman almasın servis bu günler için var
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Wukill dediler ya ince plastik kestirip üzerine yapıştıracağız ya da boyayacağız dediler. İkisi de kesin çözüm gelmedi ben de elletmedim. üstüne ben de bir plastik parçası koyarım boyarlarsa boya ezilir yine yayılır zaten

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman çocuk koltuğu tokası için olan klipsi yolcu için olan kemere de takmışlar. Yolcunun ki olmuyor orta da arkadan gelen kayışa oluyor.

Servis sipariş ettik dedi. 3-4 haftadır bekliyoz.

İnşallah başka bir yerine başka yerlerin parçasını takmamışlardır :):):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...