Jump to content

323 HB alalım

olcaytu

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

evet bende şimdi dikkat ettim klimaya.yakından detaylı incelemek lazım arabayı.resimler insanı aldatabiliyo.sıfır ayarındaki bi aracı pert gibi gösterebilir.yada tam tersi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçların piyasa değeri 5000 tl'civarıdır.Doğan,şahin,brodway kıyasladığımızda,Bence ederi daha fazla olmalıdır,

Alması satması çok zordur : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçların piyasa değeri 5000 tl'civarıdır.Doğan,şahin,brodway kıyasladığımızda,Bence ederi daha fazla olmalıdır,

Alması satması çok zordur : )

yok be abi 5000 den yukarı verilmez bence.ne kadar temiz olursa olsun.bendede 91 modeli vardı sıfır ayarında aracımı 5000 e verdim.ederi budur çünkü.tabi bu fiyatlar hemen satmak istersen.acelen yoksa 7000 yaz illaki birgün gider

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alan arkadaşa bilgi olsun diye zaten bende piyasasını belirttim 5000 tl'dir diye.Diğer araçlarla kıyaslandığında piyasasının daha yüksek olması gerekiğini belirttim piyasası yüksek demedim,Piyasası söylediğimiz rakamlar ona şaibe yok hatta kışın o fiyatlara satmakta zorlanır insanlar ama satılmaz değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alan arkadaşa bilgi olsun diye zaten bende piyasasını belirttim 5000 tl'dir diye.Diğer araçlarla kıyaslandığında piyasasının daha yüksek olması gerekiğini belirttim piyasası yüksek demedim,Piyasası söylediğimiz rakamlar ona şaibe yok hatta kışın o fiyatlara satmakta zorlanır insanlar ama satılmaz değil...

lantis hakkında konu açtım sana yardımcı olur.baktın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi yazmıştım onu.fazla diye.sağlıklı bi motor 300-325 gibi yakar.fazla yakmasının nedeni olarak tork olayına girdik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SAgolun arkadaslar kirmizi klimali olani almayi dusunuyorum ama lpg si ruhsata isli degilmis. klimasininda dugmesi bozukmus sadece on camurluk degismis dedi adam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SAgolun arkadaslar kirmizi klimali olani almayi dusunuyorum ama lpg si ruhsata isli degilmis. klimasininda dugmesi bozukmus sadece on camurluk degismis dedi adam

Araştırmaya devam o zaman. 93/94 bulmaya çalış o fiyatlara : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı arabayı bilen gören tanıyan var mı 67 plakalı olanı ?

klima gazı bitikmis dugmeside bozulmus. Klima sistemine bu işlemler ve bakım ne kadar tutar ?

haydi aranıza katılmak için yardımcı olun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...