Jump to content

Takaslık/Satılık '95 323 elektrikli ayna

Dude

Tavsiye Edilen Mesajlar

Israrla defalarca söylememe, hatta kendi arabamın üzerindeki aynaları söküp yollamama rağmen kilisten gelen '95 Familia aynaları aracıma uygun '97-'98 Familia aynalarıyla takaslık ve ya aynaları tedarik edebileceğim fiyata satılıktır.

Aynalar elektrikli, hiç bir sorunu yoktur. Orjinal çıkmadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-orjinal-1995-mazda-323-elektrikli-yan-aynalar-38590862/detay

DSCN4856.jpg

DSCN4856.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Güncel...

hayırlı satışlar.eğer aynaları satarsan sana bmw3 ayna önerebilirim.lantiste tam uyumlu sanırım senin aracınada uyumlu diye biliyorum.tabi tercih senin ben öyle fikir amaçlı söylüyorum

3664821948f71.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar.eğer aynaları satarsan sana bmw3 ayna önerebilirim.lantiste tam uyumlu sanırım senin aracınada uyumlu diye biliyorum.tabi tercih senin ben öyle fikir amaçlı söylüyorum

3664821948f71.jpg

Lantisle benim aracın üçgenleri farklı. Lansitisnkiler sivri benimkiler oval. Orjinalliğini bozmak istemiyorum zaten. Ama öneri için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Kaçıncıya açıyorum bu konuyu bilmiyorum ama aracıma takılı '95 model aynaları '98 aynalarla değiştirmek istiyorum.

Aynalar elektrikli ve sorunsuz çalışmaktadır! Sorunsuz katlanmakta her hangi bir hasarı yoktur!

Mazda323Practica27.jpgMazda323Practica25.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaçıncıya açmak istemiyorsan 30 günü geçmeden güncel mesajı at bir zahmet. 31. gün kilidi vurulur yoksa.

Unuttum ilanı aradım bulamayınca da tekrar açıyım dedim. Kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...