Jump to content

2010 mazda 3

grk41

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar arabam 12500 de. Orj haline ek olarak 17 inc jant ve ziebart cam filmi var. Sizce satmam halinde nasil bi fiyat vermeliyim? Onumuzdeki ay aracı satma durumum olabilir. Duz viteslere 36000-37000 yazmis emsalleri. Bunu dusunerek 38000-39000 gibi bir fiyat versem cok mu fazla sizce?

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,18647.0.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu konuda daha öncede çok örnek yaşadık ve hepsi polemiğe döndü.

Kısaca şunu söyliyebilirim. Fiyatı durumun ve alıcıların durumu belirler. Çok acil paraya ihtiyacın varsa fiyatı biraz kırman gerekebilir, aracına güveniyorsan ve zaman sınırın da yoksa aklından geçen bir fiyat verir sonrada taliplerle belirli bir fiyatta anlaşabilirsin.

Tek tavsiyem şu olabilir, ne kadar az km yaparsa yapsın, bazılarının yaptığı gibi  sıfır km araç fiyatına yaklaştırma ki insanlar "Bunu alacağıma üzerine biraz daha koyar sıfır alırım" demesinler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

garaj arabası demissin ama bir yıl dolmadan 13000 km yapmıssın

peki garaja hangi arada girdin arkadasım:)

ve niye satıyorsun?

ayrıca hic pazarlık payı yoktur yazmıssın bu da ürkütür alıcıyı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

garaj arabası demissin ama bir yıl dolmadan 13000 km yapmıssın

peki garaja hangi arada girdin arkadasım:)

ve niye satıyorsun?

ayrıca hic pazarlık payı yoktur yazmıssın bu da ürkütür alıcıyı...

Yazın ortasında güneşin , kışın ortasında yagmurun karın altında durmadı araba. sabah işime gider garaja koyarim. aksam garajdan alip yazlık evime giderim. Kışın zaten hafta içi hiç kullanmıyorum garajda yatıyor. Hafta sonları istanbula gidiyorum. Km sebebi de bu izmit-istanbul arasi yolculuklardir.

satma sebebim mini cooper alicam.

isterse urksun benim arabam tertemiz. Aldiktan sonra da 4 bin tl para harcadım ustune. Ciddi alici ciktiktan sonra illaki bi pazarlık payı olucaktır. Sonucta pazarlık sunnettir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ozaman o sekilde not dusersen daha yararlı olacaktır direkt kacırmazsın bolece niyetlenenleri de hatta hic yazmasan bile olur bence ben satarken bu yıl hic yazmamıstım misal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim de 1 yıl oldu 11bin km de. ben de garajda tutuyorum.hafta içi kullanmıyorum.sadece hafta sonları kullanırım. yazın 2 defa tatile çıktım araç ile. bence km normal.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

HB ler sıfır alırken daha pahalı lakin 2.elde Sedan kadar hızlı gitmiyor ve daha ucuza gidiyor sanki yanlış bir kanımı acaba bendeki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

HB ler sıfır alırken daha pahalı lakin 2.elde Sedan kadar hızlı gitmiyor ve daha ucuza gidiyor sanki yanlış bir kanımı acaba bendeki?

sedanlara talep daha çok olduğundan dolayıdır. :)

Guncel.

38.000 teklif geldi. Biraz daha bekliyorum.

38001  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

225/45/17. Ancak yay takmayi dusunuyorsan lastik tercihini 215 veya 205 yapmanı tavsiye ederim. 225 surtme yaptigi icin ben kullanamadim.

Bu arada arkadaslar 38.000 lik teklifler var ama gelip goren olmadi araci henuz. en son 37500 e birakicam cunku yeni alicagim arabanin parasini hazirlamam gerekiyor artik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

225/45/17. Ancak yay takmayi dusunuyorsan lastik tercihini 215 veya 205 yapmanı tavsiye ederim. 225 surtme yaptigi icin ben kullanamadim.

Bu arada arkadaslar 38.000 lik teklifler var ama gelip goren olmadi araci henuz. en son 37500 e birakicam cunku yeni alicagim arabanin parasini hazirlamam gerekiyor artik.

çok sağol dostum yay takmayı düşünmüyorum. ancak yakıt konusunda biraz çekiniyorum 225 biraz fazla yakmazmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben yanlış anlamışım. Yaylar takılı sandım ben ondan ötürü. Kusura bakma.

rica ederim biraz sert ciktim galiba pardon  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok sağol dostum yay takmayı düşünmüyorum. ancak yakıt konusunda biraz çekiniyorum 225 biraz fazla yakmazmı

Şehir içi ortalamam 9,5 lt

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...