unutulmayanlar

2018 mazda 3 konsept otomobili

Bu konuda 23 ileti var

Hayyy maaşallah. 2018 de hepimize Allah kısmet eder inşallah. (Hanım duymasın 2020'ye kadar bu arabayı kullanacaksın diyor.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda da olayı ıyıce abartı hanı....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En azından sırıtmayı halletmiş. Şimdide burnu çökmüş gibi duruyor. Şu karınca yiyen hayvanlar var ya hani burnu uzun !!!

Çko mu haksıslık ettik !!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önü için bişey diyemem.ama arkası alfa romeonun şuan aklıma gelmeyen bi modeli var ona benzemiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence Mazda amblemi çok aşağıda olmuş, yağmur çamur mahveder...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kilden yapılan model hatırladığım kadarıyla Mazda'ya ait bir tasarım yarışmasının birincisi seçilmişti, hatta forumda da konusu olması lazım muhabbeti dönmüştü.. 2018 model mazda3 değil ama o şekil dedikodular nette yer almış olabilir..

ondan sonraki photoshop çalışması olan beyaz araç ise 2010 kasa Mazda3 daha tanıtılmadan önce, o modele ait tasarım ile alakalı dedikodular ışığında gelişen bir çalışmaydı.. onun fotoğraflarını da 2010 model mazda3 tanıtılmadan önce görmüş değerlendirmiştik..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kim öle kim kala... bakalım 2018 araçların yakıtları dizaynları nasıl olacak...havada ve yerde giden konseptlerden bahsediyolar... bizim velet şimdi uçan balon istiyor o zaman uçan araba al demese iyi bari  :dua::2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence bundan sonraki hareket hibrid Mazda 3 olmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

toyota ile bir anlaşma yaptığını okumuştum biryerlerden. nette de şöyle bir yazı var zaten.

http://news.cnet.com/8301-11128_3-20001324-54.html

haber baya önemli ben çeviri yaptım ama ingilizcesi iyi olan biri bunu çevirip yeni konu açsın lütfen.

kısaca hibrid üretiminde parçaları toyota tedarik edecek diyor.fordla olan anlaşmanın kısmen devam ettiğide yazıyor önemli bilgiler var ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Hybrids are spreading fast in Japan, and launching a model in the domestic market has become an urgent task," Mazda Executive Vice President Masaharu Yamaki told a joint news conference in Tokyo.

"That is one of the reasons why we decided to seek this agreement with Toyota," he said.

Mazda'nın başkan yardımcısı Masaharu Yamaki demiş ki ; " Hibrid arabalar japonyada çok hızlı yayılmakta ve yurtiçine bir model yaratmak acil bir görev haline geldi.

Toyota ile yaptığımız anlaşmanın nedenlerinden biri de bu" demiş.

(Bu durumda memlekete ne zaman gelir, o bir muammma.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hybrid lerin ömrü tamamlanır yeni teknoloji gelişir öyle gelir :)

bence de çok uzun zaman alacaktır diye düşünüyorum buralarda görmek o aracı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler görmemiştim  :)

evet atlamışız :) :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.