Jump to content

2004 Mazda 3 Sport Dynamic

unutulmayanlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese selam.arkadaşlar aracın 2.sahibiyim bayandan almıştım.araçta sadece ön tampon boyalı fakat bazı bölgelerde küçük ezikleri var.satarken alıcının içi rahat olması açısından boyatmadım.5 parçası lokal boyalı araçlarla eşdeğerdir.ilanda daha detaylı açıklama vardır.forumdan aalıcı çıkarsa ciddi bir indirim yapıcam.aracım gayet düzgündür dosta gidecek araçtır yoksa foruma ilan vermezdim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sadece-tampon-boyali-acil-mazda-3-full-full-40780246/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

herkese selam.arkadaşlar aracın 2.sahibiyim.detaylı foto istenirse siteden gönderebilirim.teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-3-ilk-sahibinden-mazda-3-1-6-dinamic-full/detay

plaka ve şase numaranı daha kolay change araba yapabilsinler diye mi yazdın?

yerinde olsam hemen kaldırırım o bilgiyi oradan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

plaka ve şase numaranı daha kolay change araba yapabilsinler diye mi yazdın?

yerinde olsam hemen kaldırırım o bilgiyi oradan.

haklısın abi kaldırdım.ama resimlerde şasi görünüyor aslında dikkatli bakan ordanda görebilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest japon :)

İlanın içinde zaten plaka yazıyor, hatta "Tramerden aracın plakasından a'dan z'ye sorgulayıp rahat edebilirsiniz. Lütfen görmeden yorum yapmayın. Aracıma bu kadar çok güveniyorum." diyor.

Orasını atlamışım düzelttim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ilan güncel fakat birkaç yazı ekledim.hala aktif olması için onay bekliyor diyo.ama sen sil abi hanımın doğumundan önce olmucak bu iş.doğumdan sonraya artık.biraz gönülsüz gibi oldu kusura bakmayın :D

Yok yok kalsın. Kısmete mani olmayayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

satılık abi :D  bildiğin gibi işte.ama yanlış anlama araç arıyosun diye sana satıyım gibi bir baskı amaçlı değil :D  eğer mazda 3 istersen sana hazır bitane var :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam öncelikle hayırlı satışlar. (çok fena sayısal, ganyan ve piyango totemlerim var sık dişini  :D hastasıyım  bu modelin inşallah bizede böle temizi nasip olur)  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler.inşallah dilediğin gibi bir araç bulursun.herşey zamanla :)

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...