Guest Japon:)

Lantis

Bu konuda 29 ileti var

1-Arkadaşlar linkini verdiğim araç hakkında bilgisi olan varmı?Özellikle 77,Yalova Mazdaclub üyeleri kontrol ederlerse sevinirim .(Lantis linki hakkında) bilgi

2-Yaş itibarı ile 2004 mazda3'mü almalıyız,Lantis'mi kararsızım. lakin lantis kasa güzel spor ve aile arabası gibi geliyor bana,Maliyeti'de düşük.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-lantis-97model-temiz-lantis/detay?

Mazda3'de mazdaclub formunda satılık olan(Unutulmayalar lakap'lı üyenin aracı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-3-ilk-sahibinden-mazda-3-1-6-dinamic-full/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önce konusu geçmedi mi bu aracın hemde alınık lantis bölümünde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lantis güzelmiş ve doluymuş.Şase de bir problem yok ise 10-11 arası alınır.Ama M3 için ben o km'ye 23 vermem 21-22 arası anca çünkü zaten 40-50.000kmde olan 2004 ler 24-25.000'ne alınır.Bu arada M3 ilan sahibini kutlamak gerek epey düzgün birine benziyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önce konusu geçmedi mi bu aracın hemde alınık lantis bölümünde

Hayır geçmedi alınık bölümünde geçen aracın fiyatı 13000tl'idi.

Ayrıca geçse bile sonuç alınamadı ise tekrar gündeme gelmesinde ne sakınca var....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orda bilen vardır dedim araç orda gündeme dewam edilse olurdu bi çok lantis alınık ilanı var gereksiz yere forumu doldurmamış oluruz, 10-11 değil 8den başlayın pazarlıga 9 eder derim bana sorarsanız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar belirteyim isterseniz alınık bölümünde konu olan araç bu değil.

Ben araç sahibiyle görüştüm 11250'yi kabul etmedi 11250 veren 12 verir para sorun değil.

Formda asıl öğrenmek istediğim aracı önceden tanıyan varmı.Pazarlık,vbg işler sorun değil,Ayrıca yaşa göre bu araç alınırmı,mazda3'mü almalıyız...bu aralar 626 eski kasalarda hoşuma gidiyor.

Mazda formuna üye olduğuma göre mazdacıyımdır. .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar belirteyim isterseniz alınık bölümünde konu olan araç bu değil.

Ben araç sahibiyle görüştüm 11250'yi kabul etmedi 11250 veren 12 verir para sorun değil.

Formda asıl öğrenmek istediğim aracı önceden tanıyan varmı.Pazarlık,vbg işler sorun değil,Ayrıca yaşa göre bu araç alınırmı,mazda3'mü almalıyız...bu aralar 626 eski kasalarda hoşuma gidiyor.

Mazda formuna üye olduğuma göre mazdacıyımdır. .

ben sana bu arabayı öneriyim.lantis bakarken peşinde baya koşturmuştum.eski sahibi bayandı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-lantis-1996-model-lantis-otomatik-lpg-klima-abs-cift-airbag-sunroof-f-31404034/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belirtmek istediğim şey şu: tekrar alınık başlıgı ile yeni bir aracı sorguluyorsunuz, bunun yerine alınık lantis konu başlıklarından birinin altına ilanı tekrar ekleyip sorsanız konu kirliliği gibi bir sorun olmazdı. bu defalarca moderatör imzalarında ve yanlış açılan konularda tekrarlandı daha dikkatli olursak aradıgımızı ilerde daha rahat bulabilmemiz açısından kolaylık olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önerdiğiniz aracın bana göre eksileri,Otomatik,195000km,1996 olması

Ama artıları yok değil önerinizi değerlendireceğim Beyaz olması,Lpg vbg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

otomatiği tavsiye etmemin nedeni.otomatik araçların motoru daha verimli olur.üzemiyolar fazla.ben ub aracı 3 sene önce yine bursada gördüm sahibi ozaman bayandı 13500 gibi bir rakamdı.bütçem yetmedi diye alamamıştım.yinede tel.de bilgi al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belirtmek istediğim şey şu: tekrar alınık başlıgı ile yeni bir aracı sorguluyorsunuz, bunun yerine alınık lantis konu başlıklarından birinin altına ilanı tekrar ekleyip sorsanız konu kirliliği gibi bir sorun olmazdı. bu defalarca moderatör imzalarında ve yanlış açılan konularda tekrarlandı daha dikkatli olursak aradıgımızı ilerde daha rahat bulabilmemiz açısından kolaylık olur..

Neyse uzatmayalım uzatarak zaten çevreye zarar veriyoruz,Moderatör birsürü kirletilen konulara ve geyik yapılan konulara baksın öncelikle.Ayrıca diğer alınık konusunu açan arkadaş kunuyu takip etmiyorsa kilitlesinler,Ben kendi konuma sahip çıkarım.

Son.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lantis güzelmiş ve doluymuş.Şase de bir problem yok ise 10-11 arası alınır.Ama Mazda3 için ben o km'ye 23 vermem 21-22 arası anca çünkü zaten 40-50.000kmde olan 2004 ler 24-25.000'ne alınır.Bu arada Mazda3 ilan sahibini kutlamak gerek epey düzgün birine benziyor.

İlan sahibi size cevap vereceğini düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

otomatiği tavsiye etmemin nedeni.otomatik araçların motoru daha verimli olur.üzemiyolar fazla.ben ub aracı 3 sene önce yine bursada gördüm sahibi ozaman bayandı 13500 gibi bir rakamdı.bütçem yetmedi diye alamamıştım.yinede tel.de bilgi al

En son otomatik kullandığımda 2500 tl bostancı sanayi'ye bırakmıştım : )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende lantise 2 sefer şanzıman yaptırdım baktım hala olmuyo en son manuele çevirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende lantise 2 sefer şanzıman yaptırdım baktım hala olmuyo en son manuele çevirdim.

: )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lantıs gercekten guzel bır kasaya sahıp fazla klometrede degıl ve elektronık aksamları calısır durumdaysa yanı  arac  gercekten hor kullanılmamıssa  bınılecek bır makına gerek performan gerek guvenlık acısından ıyıbır arac hem spor gorunumlu  güzel bır araba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizinle aynı görüşü paylaşıyorum,Birde aracı tanıyan üye buldukmu işlem tmm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle (77) Yalova'lı üyeleri konuya dahil edebilirsek iyi olacak.Mesela Duplü Tombak,Anlamını çözemesemde. : )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle (77) Yalova'lı üyeleri konuya dahil edebilirsek iyi olacak.Mesela Duplü Tombak,Anlamını çözemesemde. : )

hee gökhan abi o.626 varya onda.tüplü tombalak lakabı heralde.gökhan abiyi takip et siteye girince.arabaya yakınsa gidip gözden geçirebilir.bu arada banada iyilik yapmışın benim ilanda burda.teşekkürler :).mazda lantis dahil birkaç mazdanın broşürlerinin ozamanki tv reklemlarının olduğu konu açıcam.merak ettiklerine oradan bakarsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yenimi farkettiniz ilanınızı bir ara sizin arabaya niyetlenmiştim sonradan kararsız kaldım şu lantis işi beni zorluyor...

Hatta çok kararsızlıktanmı ne mersedes vaneo'ya bile baktım,Passat'tan bile ucuz....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.