Guest Japon:)

Araç Piyasası..

Minimum-Maximum Ücret seviyeleri ne zamandır.

Rivayete göre Haziran aralık arası bayramlardan önce bayram arası Maximum.

Diğer zamanlarda Minimum doğrumudur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yaz başlangıcına doğru fiyatlar artıyor, yaz sonu ve kış biraz daha durgun geçer ama bu alıcı ve satıcıya göre de değişir. çok acil satması gerekir düşüğe satar. acil satma ihtiyacı yoktur fiyat düşürmez  vs. vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç alımında en iyi dönem ocak,nisan arası anlaşılan. Araç alacaklar için önemli bir konu olduğunu düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aralık...

Ve Selman abi net bir şekilde konuştu. :) Katılyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aralık ve ocak ayları en ideal zaman diyelim o zaman.Araç alımı için hisse değil : )  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aralık ve ocak ayları en ideal zaman diyelim o zaman.Araç alımı için hisse değil : )  :2funny:

hisse de olabilir(mevsimsel hisseler)... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

donemsel bilanco hesaplari cikarildigi icin aralik ayinda kampanyalar tavan yapiyor. Yeni doneme de durgun girmemek icin ve ayni zamanda mevsimsel durgunluk da oldugu icin genelde bu kampanyalar marta kadar uzatılıyor. Sahsen ben araliga kadar bekliyorum su an arac almak icin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yaz sezonlarına girişte uzun süreli tavan yaptığı kesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

donemsel bilanco hesaplari cikarildigi icin aralik ayinda kampanyalar tavan yapiyor. Yeni doneme de durgun girmemek icin ve ayni zamanda mevsimsel durgunluk da oldugu icin genelde bu kampanyalar marta kadar uzatılıyor. Sahsen ben araliga kadar bekliyorum su an arac almak icin.

bu kampanyalar sıfır araçlar için değil mi ?

peki o zaman yıl sonunda araç alacak birisi sıfır araçlarda kampanya var diye ikinci el yerine sıfır araca yönelmez mi ? yönelir ise o zaman 2. el satışları düşer  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu kampanyalar sıfır araçlar için değil mi ?

peki o zaman yıl sonunda araç alacak birisi sıfır araçlarda kampanya var diye ikinci el yerine sıfır araca yönelmez mi ? yönelir ise o zaman 2. el satışları düşer  ???

Aynen oyle zaten  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o zaman 2. eller için kış sezonu en iyi sezon diyemeyiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

satıcı için iyi sezon değil fakat alıcı için iyi sezon diyebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mesela ben hem 2.el satıcı , hem 0 alıcı pozisyonundayim. satarken kotu alirken avantajli bir durum. sinir bozucu bi karisiklik  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.