Jump to content

OGS Yer Sorunu

kaHEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaşlar.

Ön camıma film yaptırdım, ogs nin rahat okunabilmesi için ogs yi nereye takmalıyım? aynanın üstündeki o siyah tırtıklı yere mi?

Aracım mazda 2

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Ben aynanın hemen altına takıyorum her 2 arabamda da .Astra'da siyah kısım dan kurtarıp yapıştırdım ne olur olmaz diye.Bir problem yaşamadım şuana kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben ayna altı siyah kısımda sorun yaşıyordum.Biraz daha kenara takıp siyah bölümden kurtarınca sorun kalmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Vaneoda maalesef ogs okumuyor, elle tutmak zorunda kalıyoruz. Ön camda çelik cam filmi varmış, bu nedenle okumuyor :kafa::sopa:>:(

Ben birkaç kere denedim nedense isabet ettiremedim ışını ,kabiliyet düşmanıyım :) sonra yapıştırdım cama

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vaneoda maalesef ogs okumuyor, elle tutmak zorunda kalıyoruz. Ön camda çelik cam filmi varmış, bu nedenle okumuyor :kafa::sopa:>:(

Uleyn bide yıldızlı arabam var diye övünüyorsun dua et arabadan inipte okutmadığına...yerim oyle mersoyu  :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

genelde araclarda  dikiz aynasının  izasına yapıstırıyorlar ama  kadirin dediği gibi bazı araclarda  sinyalı engelleyen durumlar oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben siyah alana taktım. Bi problem yaşamadım. Siyah alana takıp da problem yaşayan tanıdığım da olmadı. Hatta Karayollarının OGS-KGS ile ilgili sitesinde aksi belirtilmedikçe o siyah alana takılması daha doğru diye biliyorum. (Bazı araçlarda orası okumuyor, yok sağ alt yok sol üst gibi abidik gubidik yerlere takmak gerekiyor. Bi de öğrendik ki bazı araçlarda nereye koyarsanız koyun, okumuyor. Mercedes Vaneo gibi.)

Bende siyah alana yapistirdim hic problem yasamadim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vallahi öyle oldu fakat emniyete götürüp kontrol ettireceksin 7 gün içinde dedi polis, forumlara bakıyorum yapan var yapmayan var. arkadaşlarım var, 4 senedir cam filmi var araçlarında en koyusu önde dahil, bir kere bile yakalanmamışlar polise, ben 1 gün geçmeden yakalandım ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...