unnamed54

Rolanti Yükselmesi 1998 Familia

arabanın rolanti normalken biraz elektrik aksamına yüklendiğim de ya da arabayı zorladığımda falan diyim sis farları anfi falan diyim arabanın devri 1500 e çıkıyor ne den olabilir şarj bobinleri olabilirmi ya da başka bişey  :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimki de elektrik aksamına yüklendiğim de epey düşüyor,İstop edecekmiş gibi öle kullanıyorum bigün istop ederse götürürüm baktırmaya:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet aynen öyle oluyor korkuyorum yani elektrik aksamına fazla yükleniyorum diye ama o kadar bişey yapmıyorumki zaten bu gidişle satacam ya pratica yada lantis alacam  :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınız benimkine gör yeni bir model .Bence servise götürün sorun.Ben üşenmekten götürmüyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Akünün eskiliğinden de olabilir bu durum.

Benim akü 40'lık önceki sahibi yeni almış.Bende hiç ellemedim 2 aydır aküyü.Bende çalıştırırken marş çeviriyor ama almıyor gaz flan verince çalşmaya başlıyor Bujiler yeni değişti  aküyle alakalı olabilirmi yoksa karbüratör temizliğimi yaptırsam?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aküm sorunluydu zaten arabada kontak kapalıyken müzik dinleyemiyordum hemen kesiyordu gecen gün yeni tip akü aldım bosch marka şimdi onla ilgili bir sorunum kalmadı hatta araba yarım kontak çalışıyor =) ama devir canımı sıkıyor zaten bir kaç gün içinde arabam kaportadan çıkar nisanda muayene var toplama başlayacam yavaştan yavaştan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40 lık zaten küçük gelir.

60 Ah akü al, sıkıntın büyük oranda (belki de tamamen) bitsin ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yanılmıyorsam 60 lık diye hatırlıyorum sakın kızma bana bilmiyonmu ne taktın diye ondan sonra arkadan 2 araç çarptı nevrim döndü :D bu hafta çıksın bakacam zaten

şimdi annemle kavga ediyordum :D hala arabamı bakıyorsun diye yok dedim benm arabaların aynısı forevor lantis 1800 cc :D      I love you 1500 familia :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40 lık zaten küçük gelir.

60 Ah akü al, sıkıntın büyük oranda (belki de tamamen) bitsin ;)

Ay sonu alıyorum o zaman  :D gıv gıv etmede bir problem yaşamadığım için akü aklıma gelmiyordu.Peki elek.aksamı açtığımda devirin çok düşmesinin aküyle ne alakası var?

Çünkü dinamoya geçmiyormu araba çalıştıktan sonra?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ondan anlamıyorum abi işte :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.