Jump to content

Conta Yanması ve Direksiyon Pompası

ugurince
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

evet son zamanlarda arabamın başına gelmedik kalmadı dün silindir kapak contası yanmış onunla ilgilendik radyatöre baktım sorun yok termostat değişti ustanın şüphelendiği birşey motor civataları gevşek dedi bundan önce yapan usta sanırım iyi sıkmamış o da zamanla tekrar conta yakmış tabi bu kötüleme amaçlı da söylenmiş olabilir kapak rektefeciye gitti rektefeci baktı taşlamaya gerek yok dedi neyse dün akşama kadar bunlarla uğraştık gu gün eve geldim arabayı park ettim bir baktım tak tak diye bir ses meğer direksiyon pompası bilye dağıtmış artık pompayı söktürdüm böyle kullanıyorum şu conta sorun çıkarmazsa pompayı hallederim yok bir daha conta yanarsa artık arabayı öyle kullanıp motoru bitirinceye kadar sonrada albaşını hurda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende çok sorun yaşadım direksiyon pompasından. En sonunda Şamdan getirttim çıkma bir tane. Şimdi sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

direksiyonu sağa çevirirken bir yerde tak diye ses ediyor. Bunun sebebi pompadanmı yoksa kutudanmı. Bıktım artık kutuysa tamir ettirmeyeceğim 3 araba üçününde kutusu arızalı yok artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben parasında değilimde bakalım biraz böyle kullanacağım şu conta lanması canımı sıktı bir yılda contaya harcadığım para 1000 tl oldu keşke serviste yaptırsaydam pompa böyle kalsın biraz araba sorun çıkarmazsa yaptırırım arabayı hidrolik olmadan kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim Adem usta(Ekinci oto) pompanın içindeki bıçakları tamir ediyorum demişti. Onunla irtibata geçin derim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten dünkü ustada iyi bir tornacı pompayı açsa ben tamir ederim demişti olmadı ben adem ustayla görüşürüm hatta arabayı komple yollayım ona  şaka bi yana artık adem ustaya kargoyla pompayı yollamayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten dünkü ustada iyi bir tornacı pompayı açsa ben tamir ederim demişti olmadı ben adem ustayla görüşürüm hatta arabayı komple yollayım ona  şaka bi yana artık adem ustaya kargoyla pompayı yollamayı düşünüyorum

Aman herkese açtırma! Bence bir-iki gün yatsın araba, yolla pompayı Ademe, baksın en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...