saitözyurt

Mazda neden Türkiye Politikasını belirlemedi

Mazda neden Türkiye Satış Politikasını belirlemedi,neden birçok kişi Mazdanın Mazda Türkiye ile temsil edildiğini bilmiyor.Hala Ülke Genel Md.yok.

Rusyadaki atağı niçin Türkiyede yapmıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sait Bey, her soru icin ayri konu acmaya devam edecek misiniz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siz sorduklarıma cevap düşünüyormusunuz .Şekilde kalmak yerine.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sait Bey, ben Mazda yetkilisi degilim ki sorulariniza cevap vereyim, ben sadece konularin uygun olmayan yere ve ayri ayri acilmasina tepkiliyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soruların muhattabı olarak bizi görmeniz ilginç en nihayetinde biz bir fan kulübüz,şekilde kalmaktan kastınız nedir bilemiyorum ama ne yapmamızı isterdiniz her türlü fikre açığız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Genel Müdürlüğe adayım...

Patron beni Mazda Türkiye' ye genel müdür yap, sitemize mazda 2 hediye ederim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok abi onu karıştırmayın.Eğer Kadir abi varsa ben adaylığımı çekerim :D Mustafaları pek sevmiyor 2 gün sonra ayağımı kaydırmaya çalışır :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sait Bey, açıkcası biz de sizinle aynı fikirdeyiz. Hani bir yandan Mazda'nın piyasa arabası olmasını istemezken, diğer yandan hakettiği değeri bir türlü göremediğinden yakınıyoruz. Umuyoruz ki, bu eleştiriler ulaşması gerektiği yerlere ulaşsın. Ama sanırım, ulaşması gereken kişiler Türkçe bilmiyordur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.