joseph06

Mazda 323 Sedan Gögüsteki Sesler

arkadaşlar benim sinir bozucu bir sorunum var.arabamın ön göğüsten tıkrtılar geliyo  rolantı  de çalışerken göğüsün 3 yerınden ses gelıyo bazen torpidonun ustundan bazen orta havalndırmaların ordan genellıklede şöför tarafından tıkırtılar gelıyo sankı bısey düşmüş yada onları tutan vıdalar gevşemiş.daha önce başına gelen varmı?yada ön gögüsü tamamen nasıl söküldügünü bılen varmı ben söke bılırmıyım acaba?delı edıyo ya tıkır tıkır.arba 99 323 sedan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baya karışık bir iş elin ne kadar yatkın bu tarz işlere  bilmiyorum ama torpidoyu söküp toplamak o kadar kolay bir iş değil bence işten anlayan bir elektrikçi senin sorununu çözebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baya karışık bir iş elin ne kadar yatkın bu tarz işlere  bilmiyorum ama torpidoyu söküp toplamak o kadar kolay bir iş değil bence işten anlayan bir elektrikçi senin sorununu çözebilir

Aynen katılıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Engin arıza deneyimlerim sıkıntının ekseri kalorifer tesisatında olduğunu söylüyor:)),, iyi bir eletrikçi bul ve ustan yaptım  al abi dedikten sonra 3-5 gün kullanacağını söyle muhtemelen işin mahiyetine göre 20-100 Tl arası maliyeti olacaktır. Ustan ne zamanki 10 yaş üstü bir aracın göğsünü açtığında ses olmasın diye sıkılacak yerleri düzgün sıkar ve sarılabilecek yerleri süngerle sararsa ..ki o zaman uzunca bir süre ses falan duymadan yoluna gideceksin. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.