Kado

Lada C

Lada yok olmak üzereyken çıkardığı bu modeli Cenevrede sergileyerek ile pazarda bende varım der gibi.

Kendini yenilemek isteyen Lada İşe tasarımdan başlamış ve kendisinin yapamadığını kabul ettiği araba tasarımlarını Avrupalı MagnaSteyr firmasına yaptırarak, ortaya fena görünmeyen bu modeli çıkarmış.

C Conceptde 2.0 litrelik 4 silindirli bir motora sahip.

alıntıdır .......

ladacconcept.jpg

ladacconcept2.jpg

[img width=580 height=352]http://img155.imageshack.us/img155/3900/ladacconcept3.jpg

Lada_C_1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

stiloooo :D  sanırım fiata çizdirmiş :D

+ eski megane coupe, üstüne biraz suziki swift :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

korelilerin yolundan gidiyor :D  ortaya karışık muhabbeti :D

en güzeli abi.. al hoşuna giden 2-3 modelin fotoğraflarını, Picasa3'te üstüste bindir, ortaya çıkan şekil üzerinden yardır gitsin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

stiloooo :D  sanırım fiata çizdirmiş :D

Yokleynnn kesin Çinli bir tasarımcıya çizdirmişler...adam hepsinden bi parça kopyalamışşş  :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çakma falan güzel görünüyo.stiloya çok benziyo ama bence daha yakışıklı walla ben beğendim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

next gen samara... :D lada için güzel. özgün olmamış ama idare eder...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tipik rus arabası.kaba ve soğuk bir tasarım olmuş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lada yok olmak üzereyken çıkardığı bu modeli Cenevrede sergileyerek ile pazarda bende varım der gibi.

Kendini yenilemek isteyen Lada İşe tasarımdan başlamış ve kendisinin yapamadığını kabul ettiği araba tasarımlarını Avrupalı MagnaSteyr firmasına yaptırarak, ortaya fena görünmeyen bu modeli çıkarmış.

C Conceptde 2.0 litrelik 4 silindirli bir motora sahip.

alıntıdır .......

ladacconcept.jpg

ladacconcept2.jpg

[img width=580 height=352]http://img155.imageshack.us/img155/3900/ladacconcept3.jpg

Lada_C_1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süpermiş lada'ya sınıf atlatır bu modeller,Tr'ye ne zaman gelir bunlar fuarda olurmu fuarda :)....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski megane volvo c30 stilo c3 karışımı toplanmış ladaya benzer birşey olmuş lada'dan iyidir herelde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süpermiş lada'ya sınıf atlatır bu modeller,Tr'ye ne zaman gelir bunlar fuarda olurmu fuarda :)....

fıyatta makul olursa alınırmı ne  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski bir lada kullanıcısı olarak harika olmuş diyorum :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 Kapısı yokmu bunun acaba.Ayrıca bende Stilo+Megane karışımı olarak görenlerdenim.Ama kim kimden esinlenmiyorki zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lada için büyük, insanlık için küçük bir adım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lada için büyük, insanlık için küçük bir adım :D

Zuhahaha

Malum yasaklar  :2funny: :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.