olcaytu

Japonyadan Gelen Ses Sistemi Hakkında

Merhaba arkadaslar, Kibristan bir arkadaasim aldigi aracin ses sistemine bagli navigasyonu  kullanamiyor:

'''japonya'dan 2. el 2007 model bir Mazda Axela satın aldım. Araç ile birlikte Panasonic Strada HDD Car Navi Station CN-HS400 kodlu GPS sistemi birlikte geldi. Bu cihazın tüm menüleri Japonca bu yüzden bu cihazın hiçbir özelliğini kullanamıyorum. TV, CD vd. gibi. İnternetten araştırdım ve herhangi bir çözüme ulaşamadım. Panasonic'in ingilizce web sitesini gezdiğimde de iletişim kurabileceğim bir mail bulamadım. Bu cihazın menüsünü İngilizce veya Türkçe'ye çevirebilecek herhangi bir yazılım, güncelleme vb. var mı? "'

Yorumlarinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeş sen bence japonca bilen birini bul.

Ciddiyim.

Benim bir arkadaşım japonca Winning eleven oyununu ezberledi. Ha japonca biliyor mu? Hayır. Sadece oradaki menüyü görsel olarak ezberlemiş, biliyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Japonyadan aracı nasıl aldın merak ettim.?Şimdi türkiyedemi yani hemde ikinci el ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.