Jump to content

Bu lantis alınır mı nasıl sizce_

Guest AltanTezcan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest AltanTezcan

Merhaba arkadaşlar geçenlerde abim bi ilan görmüş çanakkalede kendisi arabada çanakkale olunca dikkatini çekmiş fakat fiyat pek düşük gelmiş acaba bi yamukluk mu var araçta diye birde size sorayım dedim aşağıdaki linkte araç direksiyon hariç güzel görünüyor ama araçla oynanmış sanırım hoporlör için falan delikler var araçta neyse bu araç için fikirleriniz nedir aslında gönlüm yatmadı burdan bi abimizin aracı var onu almak istiyorum ama para yetmiyor nasip sizin düşünceleriniz nedir sizce nasıl gözküyor araç?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-memurdan-lpg-li-mazda-lantis-takasli-98-33160770/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hatları düzgün duruyor ama ben bi yamukluk çakmadım motor biraz kurcalanmış geldi sadece birde arka tamponun boya tonu farklı sanırım sonradan tekrar boyanmıştır dokundurma vs olduysa çamurluk ön tampon hatları falan düzgün fiyatıda makul bence bi gidip göstersin ustaya derim alınabilir abes durmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest japon :)

Fiyatı gayet makul yanlız rengi kırmızı değil sanırım vişne çürüğü'ne benziyor..Yada (sanırım)boya rengini  tutturamamışlar... : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

hatları düzgün duruyor ama ben bi yamukluk çakmadım motor biraz kurcalanmış geldi sadece birde arka tamponun boya tonu farklı sanırım sonradan tekrar boyanmıştır dokundurma vs olduysa çamurluk ön tampon hatları falan düzgün fiyatıda makul bence bi gidip göstersin ustaya derim alınabilir abes durmuyor

Evet araç diri duruyor teşekkürler yorumun için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

Fiyatı gayet makul yanlız rengi kırmızı değil sanırım vişne çürüğü'ne benziyor..Yada (sanırım)boya rengini  tutturamamışlar... : )

Komple boyalı olabilir fiyatı çok çok makul zaten beni düşündürende bu :D bi ustaya gösterecez umarım yamuk çıkmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg sistemi sıralı değil.

değiştirtmeniz gerekecek.

diğer hususlarda ancak arabanın yanına gidince emin olabilirsiniz.

dogru ya bn dikkat etmedim ona hiç, mustafa abi haklı aracınızın motorununa zarar verirsiniz yeni lpg kiti de sanırım 1500TL civarına mal olur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mümkün oldukça orjinal olsun derim.arka pandizotta hoparlör falan ne öyle.orjinali nasıl delmişler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

Aracın motorunda sorun varmış abim gitmiş bakmış adamın alta yazdıkları hikaye yani araçta sekman sorunu yağ yakma falan varmış benden uzak allaha yakın :) Teşekkürler görüşleriniz için

İnsanlar ne kadar acımasız ben satayımda ne olursa olsun diyor düşünmüyor ki alan kişi dişini tırnağına taktı bu parayı biriktirdi ben ona bozuk mal verirsem sorun yaşar ah eder diye hiç mi aklından geçmez insanlara

Aracı satan kişiye göre araçta en ufak sorun yokmuş ama usta sekman çatlak motor incek demiş eh zaten normal piyasası 10 üzeri olan araca 8.5 istemelerinden belli idi :@

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öyle demeyin ihtiyacı olupta ucuza satanlarda var denk gelir mutlaka, helal parayla kazanılıp alınmış bir arabayı neden durduk yere yalan yanlış bilgilerle haram paraya çeviriyorlar bende anlamış değilim ama sonuç olarak geçmiş ve kurtulmuş oldunuz

adminlerim konu amacına ulaştı sanırım :hi: :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...