olker444

Hava Durumuna Göre Renk Değiştiren Mazda 3

kardeşim o fiyata ne arabalar var hemde dynamic... etme eyleme boş ver...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-satilik-bukalemun-33307141/detay bu araçla ilgileniyorum, bu şekilde boyanmış. Olası sıkıntı ne olabilir gelecekte? ayrıca  sorgulattığımda 4 adet toplamı 6500 tl civarında hasarlı kazası çıkıyor, değişeni yok vs....

Size link vermiştim 2007 model 23 000 km'de kazasız,değişensiz,boyasız,çiziksiz (garaj arabası)bakmadınızmı ?

Hatırladığım kadarıyla fiyatı bu araçtan 3.4 bin tl daha ucuz'du ve acil'di...........

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Korkularımı dile getirdiniz teşekkür ederim. İlk defa böyle bir araba rengi olayına denk geldim, çok istekli olduğumdan değil...zaten araba dynamic  kendisi comfort yazmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o paraya hatrı sayılır bir merso alırsınız vaneo falan değil e kasalardan ağırlıgınız olur değmez diyorum boşwerin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

renk kodunu alalım bari de bisikletimi bu renge boyayayım... hehee. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

renk kodunu alalım bari de bisikletimi bu renge boyayayım... hehee. :D

ya aslında kaza durumunda boya koduyla tekrar boyat açık koyu farketmez burası lokal boyalı dediklerinde abi o ışıgın yansıması 6 renk arasında ışıga göre değişiyor diye bir bahane çakılır >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya aslında kaza durumunda boya koduyla tekrar boyat açık koyu farketmez burası lokal boyalı dediklerinde abi o ışıgın yansıması 6 renk arasında ışıga göre değişiyor diye bir bahane çakılır >:D

aslen denizlilisin dimi? benim gibi... :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kısmetine engel olmak istemem ama bence mümkün olduğu kadar oynanmamış orjinal olsun.apaçi işi gibi bu araba ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gel sen boşver bunu. bende 2006 HB Dynamic var. onu verelim... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslen denizlilisin dimi? benim gibi... :D :D :D

evet abi çok mu belli :D :D :D???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi çok mu belli :D :D :D???

biraz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biraz...

senle aslında telefonda görüştük saolasın bu benzin göstergesi hakkında aramıştım taaa 6-7 ay önce sende ıspartadaki hyundai bayisini önermiştin belkii hatırlarsın belki unutulmuştur hak veririm bana o kadar müşteri gelse baskı balata kalmazdı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.