Jump to content

Yağmur Kaydırıcı Tavsiyesi

S.Halilduru
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Youtube linki var mı? Dailymotion'u açamıyorum da. Ya da dailymotion'u açabileceğim bir link de olabilir.

şanssızlık video işyerimde yok eve kaldı artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır Okan, km olarak ayarlı. Tatile çıkmadan önce sıfırlamıştım. aşağıdaki güzergahı izledim.

Video'da çeşme'ye doğru gidiyordum.İstanbula döndüğümde 5.6 ortalama ile bitirmiştim.

İstanbul-Balıkesir-Aydın-Kuşadası-Çeşme-İstanbul

sence iyi mi ?

gayet iyi. senden öğreneceğimiz şeyler var anlaşılan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ufak şişelerde satılanlarda bir kış rahatlıkla yetiyor hatta benim arttı şimdi kullanıyorum. tabi birazda cimri olduğum düşünülürse 1 kış yeter.

eh eh :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gayet iyi. senden öğreneceğimiz şeyler var anlaşılan...

Kesinlikle... Savaşın araç kullanımı gerçekten iyi. Sürüş teknikleri de güzel. Aracı tanımış, en ince özelliğinden bilem yararlanıyor.

Aracı alırken "Olmaaaazzz en donanımlı olsun" deyip klimayı açamayanlardan  :sopa: değil en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer cilası gibiyse iyidir. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim. Cilası gerçekten iyi (Ortadaki)

Gerçi emerikın üretimi ama.... >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Ürün bilgisi yok hiç, cam suyuna mı karıştırıyorsun ?

Evet cam suyuna karıştırıyorsun. Fiyatını bilmiyorum fakat birader 2 sene önce aldığı şişeyi kullanıyor halen. Fiyatı konusunda Duracell pil ile diğer pillerin durumu var birazda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Guest metin_4154

Biraz geçte olsa bu konuya cevap vereyim su deposunu komple boşaltıyosunuz daha sonra ürünü belli bir oranda deponun içine boşaltıyosunuz suyu ilave edip kullanmaya başlıyosunuz.epey oldu alalı ama hala kullanıyorum.Gayet güzel sonuç veriyor.Bulma konusundada yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

Bu arada bütün ürünleri gerçekten çok iyi hepsi var bende şampuan 2 seneyi geçti her hafta sonu arabayı yıkarım genelde cilası çok etkili ince çizikleri kapatıyor. Reklam gibi oldu ama işin doğrusu bu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim bir komşu da yeni Amway satmaya başladı :)

Şimdi bu PERMA CLEAR™ -Araba Camı Koruyucusu suyu kaydırıyor anlaşıldığı kadarı ile peki  antifriz görevi de görüyor mu ?

Aracı kendimiz yıkayamıyoruz maalesef cila ve şampuan işe yarar mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en fazla sileceklere zarar verir onlarda ahım şahım paralar değil. :D  kendi arabamı kobay olarak kullanacağım :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...