tarikumac

Yetkili Servis listesi

Aracımın 80.000 bakımı için fiyat arastırmak için internet sitesinde bulunan servisleri arayıp fiyat almak için iletişime gectim,ınternet sıtesının hala guncellenmemesi ile ilgili sıkıntımı soylıyım,

sahsuvaroglu ınternet sıtesınde yazıyor fakat servisi kapattıklarını soyledı,bu sekillde iki yer ile daha gorustum mazda servisi bıraktık dediler, ornek veriyorum telefonla ıletısım kurmak yerıne adreslerını alıp gitmiş olsam 3 tane bayıye gıdıp hicbi iş halledemeden geri gelicektim iykide telefonlar aramısım, Bence bu büyük bi eksiklik..servis agının yenıden guncellenmesi gerektigini umarım anlarlar ve bakıma gidecek arkadasların ınternetten bulduktan sonra telefonla teyıt almadan gitmemeleri gerektigini soylemek istedim.

iyi günler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haklısın Tarık, Fatih (catello) de aynı problemle karşılaşmış. En sonunda çareyi bana sormakda buldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.