jackal

Gösterge İkaz Lambası [1994 V6]

merhablar mazda 626 v6 2.5 94 model aracımda sürekli sarı renkte kayan bi araba şeklinde ikaz lambası yanıyor nedeni nedir yardım lütfen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir resim çekip ekleyebilirsen daha fazla yardımcı olabiliriz sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yarın foto ekliyeyim ama 94 model arabada esp var mı_? ayrıca bunu nerden aktif veya inaktif yapabiliyorum bütün düğmelere bastım ama ışık yinede sönmüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam aracı yeni mi aldınız yoksa satmaktan vaz mı geçtiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sahibinden.com daki beyaz liftback v6 sizin sanırım ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok hayır aracı yeni aldım daha doğrusu alıp satıyorum evet araç beyaz ama sahibinden e koymadım daha ikaz lambasının ne olduğunu bulabilirsem koyucam herhangi bir arızası varsa o şekilde satmak istemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok hayır aracı yeni aldım daha doğrusu alıp satıyorum evet araç beyaz ama sahibinden e koymadım daha ikaz lambasının ne olduğunu bulabilirsem koyucam herhangi bir arızası varsa o şekilde satmak istemiyorum.

bence servise gidip arıza tespit cihazı taktırın esp olması gerek çünkü aracınız diğerlerinden faklı donanıma sahip

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626 V6? Maşallah.

Hiç bilmediğim bir araç, ne desem yalan olur.

benm bildiğim lacivert otomatik 2.5 V6 ve beyaz manuell 2.5 V6 var tr sınırları içinde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir tane de beyaz vardı sahibinden de en son 11.750tl ye indirdi sanırım o ara satıldı ilan artık yok uzun süredir takip ediyordum aracı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.