MazdaTech

Hızlı ve Öfkeli 4 Teki Dijital Göstergeler Magden M1

Hızlı ve öfkeli 4 teki ilgi cekici göstergeler

magden.jpg

[img width=580 height=360]http://www.mp3car.com/vbulletin/attachments/mp3car-blog-talk/53460d1231986247-magden-linux-obdii-gauge-performance-software-picture-12.jpg

Aracın hertürlü verisini anlık olarak gösterebiliyor Hks ninde buna benzer bir ürünü var HKS camp2

obd2 ile bağlana biliyormuş bu hangi mazdalara uyuyor demek oluyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

double din ekranına aktarılıyor 650 dolarmış :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

double din ekranına aktarılıyor

işte süper cevap bu bana yetti boyut ideal :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pa_greddy-intelligent-informeter-touch-517.jpg

BU daha basiti! 450 tl cıvarı acaba lantise uyar mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne öyle atari oyunu gibi...benim kız görse oyuncak zanneder.araba dediğin arabaya benzeyecek... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne öyle atari oyunu gibi...benim kız görse oyuncak zanneder.araba dediğin arabaya benzeyecek... :D

tam tersi kerem abi bizim içinde araba kendinden başka herşeye benzicek ve kendi kardeşlerinden farklı donanımlara sahip olacak :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tam tersi kerem abi bizim içinde araba kendinden başka herşeye benzicek ve kendi kardeşlerinden farklı donanımlara sahip olacak :D :D :D

bizim burda buna kuşak farkı diyorlar İbrahim,sende bizim yaşlara geldiğinde özüne döneceksin... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim burda buna kuşak farkı diyorlar İbrahim,sende bizim yaşlara geldiğinde özüne döneceksin... :D

Amin abi yavaş yavaş ama acelem yok azıcık daha tadına bakıyım dönecem geri söz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gercekten oyun konsolu gibi bişeye benziyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.